Intímny problém

magickacicka
11. aug 2016

Ahojte, neviem či už takáto diskusia je ale to je na dlho. Teraz k veci, s priateľom sme mali romantiku /tutu mutu/ ale po skončení mi vraví že bolo to súper a bla bla. A ja že snáď si také dačo nemal a na to sa nevyjadril. Radšej mi mal povedať bolo to pekné ako byť ticho, úplne sa mi to znechutilo a po oralnej stránke to už nechcem. 😖 Mám do neho rypnut že tiež som mala lepšie zážitky z minulosti?Neviem ako by sa cítil on. 🙄 ci naozaj som taká sibnuta a moc som si to zobrala k srdcu ☹

mawka
11. aug 2016

@magickacicka ty o com pises? 😕

luzzia
11. aug 2016

@mawka a ja ze len ja nechapem takto po ranu.. 😀

sissy27
11. aug 2016

@magickacicka toto je zas z tej súťaže "absurdita roka" ? kde sa dá hlasovať? 😅
neviem, či som pochopila správne, ale tebe vadí, že si nebola jeho prvá? či kde je pointa príbehu? 😅

luzzia
11. aug 2016

@magickacicka a teraz k veci, vsak ti povedal, ze to bolo super, ci? co? nechapeme tuto my 🙂

mawka
11. aug 2016

@luzzia
@sissy27
tak chlap vravi, ze to bolo super a bla bla a jej sa to oralne este aj zhnusi. hladam v tom logiku nejaku.

luzzia
11. aug 2016

@sissy27 po 7mom precitani to zacinam chapat tak, ze ona chcela pocut, ze bola doteraz najlepsia.. asi 😀

hennyinnsbruck
11. aug 2016

Hmmmm....tiez mi to nejak nepali..nieco s oralom asi ale tiez nechapem ....

mawka
11. aug 2016

@luzzia asi nemal taku magicku cicku 😀 😀

@puklica13
@moni244
@katkakovac
@charlie1980
@katkabg
....... 😕 😅 😀 😀 😀

miricka77
11. aug 2016

Ja nechapem tomu celemu.nema to hlavu ani pätu a ani nerozumiem,k comu by sa tam dalo vyjadrit.

sissy27
11. aug 2016

@mawka ja ani nehľadám, lebo veď načo 😀

dominika6
11. aug 2016

@magickacicka
máš pravdu...
taká téma tu ešte nebola...si jedinečná..
Po milovaní :
žena rozmýšľa....
....leží vedľa mňa, vôbec ma neobjíme. Pozerá do stropu. Ktovie nad čím rozmýšľa. Sme spolu už nejaký čas... Príliš dlho na to, aby bol najvyšší čas vymeniť ma.
za mladšiu,krajšiu...
Predsa len, za tie roky som dosť pribrala. ...Zamračil sa, to nie je dobré. Myšlienkami je niekde úplne inde. Strácam ho, už so mnou určite nechce mať nič dočinenia.
MUŽ rozmýšľa...
Mucha na strope. Ako to robí, do prdele,že nespadne?Aj strop treba vymaľovať...

luzzia
11. aug 2016

baby uz ste mali rannu kavu? ja este len polku.. mozno ked dopijem, zapne mi.. 😵

sissy27
11. aug 2016

@luzzia mne to zas vychádza, že chcela počuť, že on bol doteraz nedotknutý a neoblízaný 😀 😀 😀 alebo jej vadí, že bol nedotknutý? 😅 ja fakt neviem... no nech je jak chce, myslím, že v tej súťaži "Absurdita roka" by to malo šance na nejakú medailu 😀

dominika6
11. aug 2016

inak nick magicka cicka pri tom super orale nezabral...
Ps: urob si test či niesi tehotná..a potom aj IQ test...ale ten nekúpiš..

mawka
11. aug 2016

@luzzia akurat som dopila, sedim na cerstvom vzduchu a aj tak mi neberie hlava totok tu 😀

ale prcitala som si este raz uvodny prispevok a musim uznat, ze myslienkove pochody dotycnej su eno nuno 😀

sissy27
11. aug 2016

@mawka
@dominika6
@luzzia tak ale dievčatá, aspoň sme sa pobavili a trošku prebrali 😀

hennyinnsbruck
11. aug 2016

@luzzia ja pijem uz druhu kavu a nic😂

mawka
11. aug 2016

@sissy27 furt utieram book, co ho mam imrvere oprskany tekutinami. ako ja vazne uz prestanem pit kavu, caj, cokolvek pri citani MK. sak si znicim techniku 😀 😀 😀

charlie1980
11. aug 2016

@mawka takyyyyyyyyyto hlavolam hned zrana 😀 Idem dat kavu a pockam, kym sa tu stretne viac hlav, mozno budem mudrejsia 😀

dominika6
11. aug 2016

@sissy27 ja tiež cuckám kávu,aj jogurt som zjedla..
tak mi to dnes páli 😀...
jáááj bože tá dnešná generácia unudená...v niektorých domácnostiach by nemali mať prístup na wifi 😀

luzzia
11. aug 2016

@sissy27 nie, pockaj.. to asi nebude ono, ked ona donho chce rypnut, ze uz mala aj ona lepsie zazitky.. podla mna ju nasr..dilo ( :D ) , zee.. ze ked sa ho ona opytala, ze snad uz take nemal, tak neodpovedal, ze nemal,a le bol ticho.. cize asi akoze mal a ona sa citi dotknuta, ze nepocula, ze bola poste ta najlepsia, co doteraz zazil.. ci? no a teraz vazne: potrebujeme viac info!! vek, presny pracovny postup, intenzitu osvetlenia.. ziarovky 30w alebo 40w v izbe??.. 😅

mawka
11. aug 2016

@dominika6 nie unudena. osprostena! 😀 😀

mawka
11. aug 2016

@luzzia nezabudni na hlbku a vlastne ci ten oral bol od neho k nej alebo od nej k nemu, pripadne vzajomny. lebo co ked on robil jej a ona ma pocit, ze mu nechutila alebo co. joj, tolko verzii moze byt... 😀 😀

dominika6
11. aug 2016

teraz príde jeden jediný príspevok ao autora..

dakujem za pozitívne príspevky a názory,a tie čo to nepochopili a prišli si sem rypnúť,tým prajem pekný deň 😀..

lucka8787
11. aug 2016

obcas to tu vie niekto velmi dobre ozivit 😀 😀 😀 😀 😀

luzzia
11. aug 2016

@mawka jaaaj pockat uz to mam!! jednoznacna odpoved je - kupit ananasovu konzervu.. lebo ze potom lepsie chuti, vraj. 😀 😀

dominika6
11. aug 2016

@mawka
vraj sa tu nemôže používať neslušné slovo,tak iné myslím,iné píšem,lebo by ma mrzelo ak by som to tu musela opustiť a stratila svetlý bod dňa...ved vdaka MK som spoznala ducha na ceste aj s mrchou 😀

mawka
11. aug 2016

@luzzia tak ja sa radsej osprchujem. narvat si ananas medzi nohy, tak mam do 24h mykozu jak vysitu 😀

dominika6
11. aug 2016

@mawka ale ananás neošúpaný cica... 😀 to hádam vieš nie?

lucka8787
11. aug 2016

@mawka 😀 😀 😀 😀 to tam nemusis rvat, to by mal zjest on 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre