Problém s partnerovou erekciou

babula921
12. apr 2016

Ahojte, vopred mi prepacte, ale fakt neviem co dalej... potrebujem sa o tom s niekym porozpravat, len vzhladom na obsah, nemozem s hocikym... pred kamoskami sa hanbim a ani nemam dobru kamosku, ktorej by som sa s tymto zverila. Tu je vela zien s mnohymi skusenostami, preto som sa obratila sem, aj ked si uvedomujem, ze to do tohto fora uplne nepatri. Tak este raz prepacte a zaroven poprosim o zeny, ktore by si chceli rypnut, nech si to radsej odpustia, lebo to momentalne nedavam...
Takze mam mozno trosku bizardny problem, ale predsa... asi pol roka po rozvode som poznala noveho muza, ma 40 rokov a este nikdy nebol zenaty... Ja mam 33. Zacali sme sa stretavat najskor asi 2-3 krat do tyzdna, co sa postupne zintenzivnilo a teraz sa stretavame skoro kazdy den... stretavame sa uz cca. 2 mesiace a minuly vikend som prvy raz u neho prespala... niezeby on nechcel aj skor, ale ja som si davala na cas... predsalen to s nim myslim vazne a nechcela som to uponahlat a mozno nieco pokazit. Vsetko bolo super, vasnivo sme sa bozkavali a hladili, a aj som citila, ze ma stoporeny penis a potom sme sa vyzliekli, vsetko super, predohra super, az pokial mal vniknut do mna, tak mu zmakol... som sa snazila aj rukou stimulovat a nic... tak sme prestali... po chvili sme zacali opat a opat ten isty scenar... Nasledne sa mi ospravedlnil, s tym, ze on dlho nemal sex... a tym to haslo, isli sme spať... Na dalsi den ma opat volal k nemu... tak som mu po tomto zazitku nechcela dat kosom... ale skoncilo to tak, ze sme sa len bozkavali a potom ma len objal a ze ideme spať. Takze k ziadnemu ani len pokusu neprislo... Teraz ja neviem co dalej... nechcem o tom hovorit, aby z toho nemal este vacsiu traumu... ale neviem co chce... Znie to uplne blbo... ja som sa s tym este nestretla. Co mi poradite? hovorit s nim o tom? alebo len byt aktivna? ...ale zasa, aby som nieco nepokazila, kedze predtym som ho hladila dolu a nic... dakujem

bonaqa2013
12. apr 2016

píšem IP

seahorse27
12. apr 2016

Skus napisat radsej do nejakej sexuologickej poradne..tu sice dostanes kopec "zarucenych" rad, ale odbornik je odbornik...toto je dost chulostive vzhladom k tomu, ze spolu este len zacinate. Je tazke o tom s nim rozpravat...tiez by som bola zvedava, co ti poradi odbornik. Mozno je to fakt len docasne, mozno ma pred tebou tremu, ak naozaj dlho nemal sex a mozno ma iny problem, to nikto z nas netusi...Ak ho ale ma, mal by s tym vyrukovat von, nech vies, na com si...myslim si ja...ale to je cele na nom,

sissy27
12. apr 2016

@babula921 je ťažké s ním o tom hovoriť, ale je to jediný spôsob ako zistiť, kde je problém... Aj odborník bude len hádať "kde by mohol byť problém", musel by ho vyšetriť a tam ho tiež nedostaneš len tak omylom bez toho, aby si túto tému načala... Možno má strach zo zlyhania, možno má rád nie úplne štandardné praktiky, možno má zdravotný problém, ale bez otvoreného rozhovoru s ním nezistíš nič a my už vôbec nie.

mondolina
12. apr 2016

Zatiaľ by som to neriešila, podľa mňa sa otuka.Asi stres.ešte s nim o tom nehovor.

alaguema
12. apr 2016

@babula921 no, rozhodne by som naňho nešla so sexuológom v tomto štádiu vzťahu! Nechala by som tomu voľný priebeh. Stalo sa to len dva krát. Veci sa ešte môžu pekne utriasť bez nejakého riešenia problému, ktorý možno ani neexistuje. Kľudne to môže byť počiatočná neistota.

vendra88
12. apr 2016

Ja si myslím, že on sám nevie čo sa stalo a sám sa toho zľakol a možno to už aj rieši. Isto daj tomu čas aspoň cca 2 mesiace, buď sa to zlepší, alebo ti povie sam kde je problém. Alebo najhorší scenar, že sa s tebou rozíde aby sa o tom nemusel baviť. Ale osobne si myslím, že to rieši, že čo sa to vlastne sním stalo.

misel0806
12. apr 2016

Stalo sa to dvakrat no uvidis ci sa to bude opakovat ked ano tak by som to snim riesila nech vyhlada odbornika. Ak sa to podari je to na dobrej ceste milovat sa mozte vo dne v noci... Moze mat aj tremu. No to ze nebol zenaty neznamena ze nikdy nebol zo zenou ci??😁

maxiva
12. apr 2016

myslim,ze to bol len strach,asi tak velmi chcel,az mu to neslo 😉 daj mu cas,hlavne nech to pride spontanne.a nepytaj sa ho na to,tvar sa,ze sa nic nestalo 😉 ak by sa to znova v buducnosti opakovalo az potom by som to riesila

ena70
12. apr 2016

@babula921 neboj nič, toto sa stáva chlapom, keď dlho nemal ženu a ešte nebol ženatý, tak si myslím že až taký oťukaný nie je. pozri chcel na teba zapôsobiť, určite chcel aby bolo všetko tip-top a ono sa to stáva že keď sa všetko naplánuje že bude super, tak sa niečo pokazí. na druhý deň asi nechcel toho rozbiehať on viac, lebo sa vopred bál zlyhania. inak teraz ma napadá jeden môj podobný zážitok, keď som bola ešte fakt mladá, mala som frajera a jeho ex ho tak deptala pri sexe, že keď bol so mnou, tak bol vzrušený hneď a len pri samotnom bozkávaní už keď sme boli nahí, tak sa urobil. ani len do mňa nevošiel. ja som to nechala tak, povedala som že nevadí, bozkávaala ho ďalej,ale už sme nesexovali. postupne to z neho opadlo, videl že som iná, a nakoniec sme mali skvelý sex. možno jeho predošlá bola krava a ešte ho to máta, ten strach zo zlyhania, alebo tá dlhá pauza. daj tomu čas, môžete sa maznať aj bez samotného sexu. skús večer sa s ním hrať ty prvá, až do finále... uvidí že sa pri tebe môže spokojne uvoľniť. a sa odblokuje. alebo skús inak...navnaď ho do sprchy...spolu sa umývajte, šampónujte, otoč sa mu chrbtom a ako ťa bude šampónovať, tak sa isto odhodlá aj do teba všupnúť..a možno keď ti nebude hľadieť do očí, tak bude menší blok...vieš očný kontakt nebude, tak nebude mať pocit že je akoby žiačik pred učiteľkou...isto chápeš ako to myslím...urobte si atmošku, sviečky, vínko, neboj bude to ok.

babula921
autor
13. apr 2016

Dakujem vam vsetkym za podporu, ste zlate...

silvusinka353
13. apr 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@babula921 snad to bude coraz lepsie a lepsie 🙂

nataliabalogova
10. dec 2023

@alaguema No neviem ja mám taký to istý problém a tieš sa mi to ešte nigdy nestálo pri žiadnom chlapovi a som sa ho skúsila spýtať že či sa mu to už stálo tak povedal že pri žiadnej ja som sa tak cítila že neopisatelni pocit a nemôžem nato prestať myslieť že prečo