Mimomaternicové tehotenstvo

21. mar 2023

Dobry večer prajem mal niekto taký problém ako ja? Ak áno prosím vás poraďte mi..Poslednu menštruáciu som mala 16.12.2022 . Ďalšia mi mali prísť 13.1.2023 no neprišla.16.1.23 som mala slabo pozitívny test a o dve dni silnejšia druhá ciarka tak som išla za svojou gynekologickou ktorá mi urobila sono brucha a aj vnútorné sono.Povedala že niesom tehotná.Na to o 2 dní som začala špiniť asi tri týždne.Znova som navštívila moju gyn. zase povedala že niesom tehotná a že to bola len oneskorena menštruácia.Teraz len cítim mierne tlaky v ľavom podbrušku.Neviem čím to je ,jedno mimomaternicove som už mala a odobrali mi pravý vajcovod.

alisaela
21. mar 2023

Robili hcg? Tlak moze byť aj pri ovulacii.

kika109
21. mar 2023

Tazko povedat, ja som pri mimomaternicovom spinila ciernou krvou.. teraz si si nerobila test?

autor
21. mar 2023

@alisaela krv mi nebral

autor
21. mar 2023

@kika109 a ako dlho si spinila, teraz som si nerobila test

rachel36a
21. mar 2023

Keby si bola tak dlho tehotna a mala mimomaternicove, tak uz mas davno prasknuty vajecnik alebo vajcovod...

e1i
21. mar 2023

Po 2m pri mimomaternicovom by si asi uz nepisala. Ja som skoncila na stole 31 dni po vklade (bolo to po ivf) a uz popisovali krv v bruchu podla protokolu z operacie. Mozes mat aj cystu.

dixitka
22. mar 2023

Mimomaternicové tehotenstvo môže trvať aj okolo 16 týždňov, záleží, kde presne je uhniezdené… je to skôr vzácne, ale stáva sa. A to si 3 týždne špinila, ale normálnu menštruáciu si od decembra nemala? A u dr. si bola naposledy v januári? Lebo toto síce nemusí byť mimomaternicové tehotenstvo, ale normálne to tiež nie je. Určite choď znova k dr., nech ťa poriadne vyšetrí.

autor
22. mar 2023

@dixitka v decembri som mala normálnu menštruáciu,potom to spinenie,a v marci ďalšiu ako keby menštruáciu ale len 4 dní čo ja zvyknem mať aj 7 .Lenze aj tá nebola menštruačna krv.Pri doktorke som bola 20.1.23 a 31.1.23

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre