Mydlo a ženské orgány

4. júl 2020

Ahojte ako vyriesit takyto problem, ked napadnik pride z vonku (pes, auto, klucka,...), potom si umyje ruky s mydlom a po chvilke pride k maznaniu sa, pricom sa pravdepodobne zbytky mydla dotknu zenskych veci.... klitoris,..., a vtedy nastava problem (svrbenie,..,), jednoducho reakcia na mydlo.
Cim sa dezinfikovat v tomto case covidu okrem mydla, lebo robí neplechu s ph atd.?
Dakujem za rady.
Resp. Ako by ste to riesili. Prosim nepiste mi o Bravíčku, tie casy su uz davno za mnou. Som zena, ktora po dlhom case single obdobia riesi prakticke veci, ako sa vyhnut neprijemnostiam. Na hygienu pouzivam Lactacyd, ale na ruky co? Ci by to bolo vhodne?
Neviem, preto sa pytam. Dakujem.

lujza10
4. júl 2020

Posli ho celeho do sprchy a daj mu mydlo ktore Ti vyhovuje 😋

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
4. júl 2020

Mydlo mu po umyti ostane na rukach? On si ich nevie dokladne oplachnut?

janna88borin
4. júl 2020

Tak poskusat rozne mydla. Vies ktora latka v mydle Ti robi zle? Mozno vyskusat mydlo bez chemii? Nejake tuhe, ktore obsahuje len prirodne zlozky? A samozrejme poriadne oplachnut ruky 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. júl 2020

@viestta ten napad s davkovacom je skvely. Nemam nic proti mydlam, ale nemozu sa dostat ani ich “stopy” tam.... a toto si spominam mi robili aj prezervativy. Neviem, cim ich napustaju.

Dakujem za odpovede.

caroline_
4. júl 2020

no mne ani mojmu partnerovi sa nikdy nestalo ze by nam ostali zbytky mydla po umyti na rukach, takze suhlasim s vyssie uvedenym

miskooo1987
4. júl 2020

Ono to môže byt len zlým mydlom.... z úplne iného okraja, ja si po niektorých mydlach neviem vložiť šošovky do oči... lebo napriek kvalitnému premytiu rúk nechávajú nejaký povlak a stipe to pri vložení... ja používam len detol mydla, tie mi nevedia, dove, a palmolive mi robía problém so šošovkami...

mamutka
4. júl 2020

Ten Lactacyd supni do nádoby na tekuté mydlo a je to. Sak ruky to umyje

autor
5. júl 2020

@miskooo1987 ono, nemuselo to byt vlastne ani to mydlo, lebo som si spomenula, ze pred tym mi masiroval chrbat a to mohlo tiez vyvolat dolu rovnake ucinky ako mydlo, kedze je tam ine ph a niektore zlozenia su nevhodne.

Dakujem inak za priklad so sosovkami. To ma potesilo. Ze hned neobvinuje za zle umyte “paprce”.

autor
5. júl 2020

@mamutka Skvely napad👍

mantilka
13. júl 2020

Skús detské mydla bupi....áno mohol to sposobiť aj masážny gél. Ja som bola taká citlivá do prvého pôrodu.

autor
13. júl 2020

@mantilka a po porode prestalo?

mantilka
13. júl 2020

Áno. A to mi povedal aj môj gynekológ, že uvidíte po pôrode nebudete mať takéto problémy. jaj mal pravdu. Samozrejme memusí to platiť pre všetky ženy, ale pre mňa platilo.

mantilka
13. júl 2020

Som 6 rokov po pôrode, ale ešte som kvôli kvasinkam nebola u doktora.

michaelka_
17. mar 2021

Obyčejné dětské mýdlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre