Som po kyrete, bábätku nebilo srdiečko

michaela404
22. feb 2024

Dobrý večer zajtra idem gynekologovy po kyrete bábätku nebilo srdiecko pošle ma aj na nejaké testy tie genetické ale sa ho to mam spitat že aj stej hystologie prídu výsledky ale není som si istá ci mi zistia prečo sa to stalo ďakujem

wewuliatko174
23. feb 2024

@michaela404 ahoj mne hovorili ze automaticky robia histologiu..z tej mne nezistili nič..ja som mala iba jeden potrat a po jednom hovorili že ani neriešia,ale možno zavisi v akom štádiu..ja som bola v 8 týždni..s tym sa to asi rata..ze sa to stava😐

domka222
23. feb 2024

Väčšinou sa z histológie nič nezistí a vyšetrenia matke zväčša robia až po druhom MA. Ale pýtať sa na ne môžeš a uvidíš.

lucia0202
23. feb 2024

@michaela404 ahoj mne z histológie zistili že babo bolo zdravé. Mala som jeden potrat a urobili mi vyšetrenia všetky a nikto mi nič na to zle nepovedal. A pre tvoj kľud si ich môžeš vypýtať. Ja som zistila, že mám krvnú mutáciu a problém so štítnou žľazou. Bez liečby by som asi potratila zase. Teraz sa nám podarilo zase otehotnieť a už pred otehotnením mi bola dana liečba.
Ja odporúčam hemtalogiu a štítnu žľazu a hormonálny profil. Tie posledné dve ti vie zobrať gynekológ.

wewuliatko174
23. feb 2024

@lucia0202 to je super ze to takto brali..namna kukali že načo dake vyšetrenia po tom jednom potrate ze ved to sa stava,mlada som,a uz som mala za sebou bezproblémové tehotenstvo..😐..3 roky sme sa snažili o druhe babo a veľmi som trpla na začiatku hlavne ked som špinila a mala krče☹️

lucia0202
23. feb 2024

@wewuliatko174 tak zo mi je ľúto😞, mala som šťastie na lekárov asi, ale nedala by som sa ja odbiť, proste som trvala na vyšetreniach. Chvalabohu aj, lebo rovno dve veci našli.

wewuliatko174
23. feb 2024

@lucia0202 taksom rada že si dobre dopadla..naštastie aj druha dcera je uplne zdrava a všetko dobre dopadlo aj ked som rodila o 2 tyzdne skor..ale musim priznat nebolo mi všetko jedno..cele tehotenstvo bolo viac strachu ako radosti ked to porovnam s prvym..ale naštastie mam dve zdrave deti som neozaj vdačna..ale priznam sa bol to šok..za prve prvy potrat a celkovo pristup pri kyrete..bodajby nebol potrebny..ako kus masa som sa citila..ja viem pochopit ze to robia denne tieto zakroky..ale.aj tak .🥲

lucia0202
23. feb 2024

@wewuliatko174 to mi je ľúto, že máš takú skúsenosť :(. Je to hrozné. Buď ale rada, že máš detičky 🙂. Ja som uplne na začiatku tehotenstva, tak snáď všetko dopadne dobre a tiež sa dočkám toho môjho vytúženého 🙂.

wewuliatko174
23. feb 2024

@lucia0202 prajem vela vela zdravička lebo to je najdôležitejšie 💗💗💗aby vsetko dobre dopadlo..po 2 pôrodoch musim uznat čo dokaze ženské telo je neuveriteľne..ten zrod života..a Všetko..je to zazrak..prajem ešte raz všetko dobre

lucia0202
23. feb 2024

@wewuliatko174 ďakujem si zlata a podobne 🫶🏼

michaela404
autor
24. feb 2024

@wewuliatko174 už mi povedal ze až keď by som druhý krát potratila a zas som sa dozvedela ze asi budem musieť ísť na druhý kyret ach znova to prežívať ten kyret je nič ale zas si pripomínať že som prišla o bábätko už som chcela ísť do práce a zabudnúť co prežívam takže už mám za sebou injekcie kyret teraz zas injekcie a nie a nie sa vyčistiť som stoho na nervy ďakujem že ste ma vypočuli

lucia0202
24. feb 2024

@michaela404 ja len že ti držím palce a že sa nemáš báť a bude lepšie uvidis 🍀🫶🏼. Veľa veľa sil 🙂

michaela404
autor
27. feb 2024

@lucia0202 ďakujem za podporu zajtra idem do nemocnice a už dúfam posledný krát nechápem prečo tak ťažko sa čistíme nevadí 🙂

wewuliatko174
27. feb 2024

@michaela404 držim palce aby to dobre dopadlo a mala so to už za sebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre