Som týždeň po kyrete a mám bolesti

queenrebel_96
7. dec 2022

Baby 30.11.2022 som bola na kyrete po MA (nebilo srdiečko) a už od včera mám hrozné bolesti. Bolo to moje prvé tehotenstvo. Poradíte mi? Dnes môj gynekològ robí v inom meste. Môžem mu zavolať alebo si mám zavolať sanitku? Nekrvácam len mám dosť veľké bolesti. Aké máte skúsenosti s tým? Ďakujem za odpovede a rady.

rose198973773
7. dec 2022

@queenrebel_96 určite by som zašla na pohotovosť

dashenka426
7. dec 2022

@queenrebel_96 ja som mala neskutočne kŕče 4 dni,ze má bolelo aj ležanie, ale dr má na to upozornil. Nikam som na pohotovosť nešla,preslo to same.

mima172
7. dec 2022

Tiež som mala po kyrete (tiež po MA) dosť veľké bolesti. Na tvojom mieste, ak sa ti to nezdá, tak by som zavolala svojmu gynekológovi. Síce len potelefóne ale môže situáciu zhodnotiť. Je možné, že je to v poriadku a su to len bolesti po zákroku, hojenie. No môže byt aj to, že ťa dobre nevyčistili.

veronikaszabova
7. dec 2022

@queenrebel_96 no vitaj spat, uz sme mysleli, ze si nezalozis dalsi nick.

Po kyrete si isto dostala instrukcie, co je a co nie je OK. Zavolaj gymekologovi, ked si nie si ista.

snazilka_bio_mamka
7. dec 2022

presne tak som mala aj ja. neskutočné bolesti, vyslovene ako kontrakcie v presných intervaloch. Miestami mi už aj slzy vyšli a to mám celkom vysoký prah bolesti. Vratila som sa na naspäť ku gynekologovi, ktorý ma vysmial, že som rozmaznaná. odišla som k inej lekárke ktorá mi ihned predpisala antibiotiká, keďže sa mi to tam celé zapálilo.