Tehotenstvo po zamlčanom potrate

cca123
17. apr 2024

Dievčatá ako dlho po potrate ste sa znovu snažili o bábo?

lucka27391
17. apr 2024

@cca123 ja som po potrate v januári, tento mesiac sme už tomu dali voľný priebeh, tak uvidíme

cca123
autor
17. apr 2024

@lucka27391 ja tiez v januári

diewcatqoo
17. apr 2024

Po 3 cykloch.

lucka27391
17. apr 2024

@cca123 asi záleží aj od formy potratu - či kyret, tabletka alebo samovoľný... A takisto aj či sa ty na to cítiš psychickycspolu s partnerom.. ja som nad tým dlho rozmýšľala, či ešte prave kvôli tomu nepočkať

lucia7933
17. apr 2024

ahoj, ja mam za sebou 2 xMA, prve tehotenstvo MA v 8tt nasledne kyret, pockali sme 4 mesiace a znova som otehotnela na prvy krat, bol z toho 2. MA v 7tt ale samovolny potrat , nasledne som si presla kopou vysetreni, nasla sa pricina. Dalsie tehotenstvo po roku od druheho MA, na prvy pokus , tento krat s nasadenou preventivnou liecbou a vyzera ze uspesne uz sme 31tt a vsetko OK🙏

nikolienka28
17. apr 2024

Minulý rok vo februári MA a v máji som ostala tehotná. Teraz tu mam 2 mesačne dievčatko. Držím palce.

alexandraas
17. apr 2024

2022 januar kyretaz otehotnela som v marci.. uz mam skoro 4 mesacneho chlapceka 🙂

lucka27391
17. apr 2024

@lucia7933 Lucka a na čo prišli ak sa môžem spýtať?

lucia7933
17. apr 2024

@lucka27391 ahoj,na zvysenu zrazanlivost krvi, zdedeny trombofilny stav , musim preventivne pichat injekcie na riedenie krvi cele tehotenstvo

wishes
17. apr 2024

zacala som sa snazit hned po prvej menstruacii od kyretaze (aj ked lekari odporucali cakat), nasledne prisla aj druha menstruacia, ale tretia uz nedosla a momentalne mi doma lezi mesacny syncek 🙂 drzim palce ❤️

barka1
17. apr 2024

@cca123 MA v 11+0, samovolny potrat, po 30 dnoch MS, dalšia už neprisla. Povodny májový termín, zdravá dcera sa narodila v auguste.

bambieblue
18. apr 2024

@cca123 až po roku a pol po ma

cca123
autor
18. apr 2024

@bambieblue to prvý krát počujem, že by sa malo tak dlho čakať 🙂

bambieblue
18. apr 2024

@cca123 nie sme nečakali tak dlho, ale až po takom čase sa zadarilo, sme sa začali snažiť 2 mesiace po MA , no a trvalo to rok a pol so všetkým kým sa zadarilo

viky_21
18. apr 2024

Ja som mala MA v Decembri a otehotnela som vo Februári

ness222
18. apr 2024

Ja som mala MA v marci 2023, vycistila som sa tabletkou misoprostol, zacali sme sa snazit v maji 2023, hned na prvykrat som aj otehotnela, tehotenstvo prebehlo uplne v poriadku a uz mam 9 tyzdnovu dcerku 🙂

kikusenka1
18. apr 2024

No my sme sa po spontannom potrate snažili hneď a otehotnela som až po 6 mesiacoch keď som povedala ze to už nebudeme riešiť a na bábätko si počkáme. Ze mame čas a hneď som ostala tehotná 😂

arexka
18. apr 2024

Ja som mala MA kyret v 9 tt a mi sme to nechali na prírodu po prvej ms nechranili sme sa proste som si povedala že telo samo vie kedy je pripravene otehotniet a mi sme sa predtým aj dlho snažili nedarilo sa tak mi bolo smiešne chranit sa keď chcem babo ..3 ms už neprišla a čakáme zdrave babo som v 36 tt 🙂 ale na začiatku som mala špiennie neviem či to nebolo aj tym kyretom predtym tak som mala nasadene lieky po prvom trimestri to prešlo a všetko je ok

mariac91
25. apr 2024

@cca123 vvjanuari kyret po MA , nasledne bol jeden menzes a potom uz dalsi nie. Aktualne som 8tt. Ale poviem ti ze je to na psychiku. Vkuse sa kontrolujem stresujem co bude na wc doslova vkuse pozeran ci tam nebude krv. Dnes sa citim akosi menej zle uz zas stresujem. Tiez som si povedala ze ked ma prist hned tak pride, otehotnela som mimo ocakavanej ovulavie, zrejme kyret rozhadzal cyklus. Tak sa len modlim aby sme to dotiahli do konca. Je to ozaj o psychike ako si nastavena. Ja som velmi chcela , oplakala som stratene babo , lahsie sa to znasalo kedze doma mam dve deticky. povedala si ze zivot ide dalej a panbozko vie preco sa to udialo a kedy bude spravny cas. Ak sa na to citis, chodte na to. Nazory lekarov sa aj tak lisia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre