Mám nárok na podporu v mezamestnanosti po RD ?

peline
8. jan 2020

Prosim vie mi niekto poradit:
Pracovala som v jednej firme nepretrzite od roku 2008 v roku 2013 som nastupila na matersku dovolenku v septembri 2016 mi skoncila RD to uz som cakala druheho drobca kedze som mala ruzikove tehotenstvo do prace som nenastupila cerpala som tyzden dovolenku a potom som isla na PN v januari 2017 som PN ukoncila a nastupila na matersku dovolenku vo februari 2020 mi konci RD pracovny pomer mi stale trv
a no kedze sa uz spet do prace nemozem vratit idem dat po ukonceni RD vypoved tak sa chcem spytat ci budem mat narok na podporu dakuhem za kazdu odpoved

veronikaszabova
8. jan 2020

@peline narok na podporu mas. A mozes mat aj maximalnu - staci si pozriet par diskusii o tom tu na MK

16simona16
9. jan 2020

@peline nárok na podporu tam je. Treba ísť na socialku

evittam
12. jan 2020

@16simona16 Najskôr sa musí evidovať na UPSVaR do evidencie uchádzačov o zamestnanie.

predaj_kozmetiky
5. jún 2020

áno máte nárok na dávku v nezamestnanosti, len sa ako uz bolo povedane musite ist nahlasti na urad prace a tam vás zaradia do evidencie. dávka sa vám bude vyplacat max. 6 mesiacov

veronikaszabova
5. jún 2020

@predaj_kozmetiky uz to ma urcite poriesene, ked to riesila v januari

evittam
5. jún 2020

@veronikaszabova Mame tu novu "odbornícku".😀😉

veronikaszabova
5. jún 2020

@evittam hej, co poruseje pravidla pridavanim inzeratom na TOP pracu

reksicka
3. jan 2022

Ahojte potrebujem poradit.Chcem dat v praci vypoved po RD.20.3 mi konci rodicovska a rada by som mala maximalnu podporu.Viete mi dakto poradit ako ju ziskat? Dakujem krasne