Otec neuvedený v rodnom liste - ako vypĺňať tlačivá?

3. feb 2021

Žienky, ktoré máte v rodnom liste svojho dieťaťa neuvedeného otca, ako vyplňujete tlačivá? Ja väčšinou len kolónky o otcovi (meno otca, zamestnanie, mobil atď) jednoducho vyškrtnem a nič nevysvetľujem. Teraz mi treba poslať dôležitú online prihlášku a nejak sa mi nezdá nechať kolónky o otcovi dieťaťa prázdnu. Čo tam napísať? Pár krát som do tlačív dala aj "otec neuvedený", ale to neboli tlačivá, ktoré boli (pre mňa) dôležité. Poradte. Bojím sa, že moju prihlášku budú posudzovať ako nesprávne vyplnenú a vyradia. Ďakujem

Mám dôvod, prečo otec nie je uvedený a nemienim to meniť

malinoismum
3. feb 2021

Nikdy som sa nestretla s prekážkami a nikto sa ma Ani na nič nepýtal ani pri predložení kópie rodného listu.
Mala bude mat 4 roky a fakt nikdy...

malinoismum
3. feb 2021

A tiež sa ma nikto nepýtal prečo nemá mala uvedeného otca. (Každému je do môjho- aj tvojho- rozhodnutia prd 🙂)

autor
3. feb 2021

@malinoismum ani ja som nikdy nemala s tým "problém" Ale teraz je to online prihláška a bez vyplnenia ma nechce pustiť ďalej. A bojím sa, že keď tam dám krížik tak môže byť vyhodnotená ako neplatná. Pravdepodobne nie (dúfam), ale ak tak by ma zaujímalo, či existuje nejaké "pravidlo" ako to vyplniť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
3. feb 2021

@viestta alebo pomlčka

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaa09
3. feb 2021

Moj syn ma sice otca uvedeneho ale nikde ho nepisem . Nezijeme spolu,neviem o nom nic. Len meno a priezvisko

autor
4. feb 2021

@erikaa09 Takže tiež jednoducho nevyplníš kolónku otec? Jeden z dôvodov, prečo som otca nezapísala do rodného listu bolo to, že som sa bála, že bude treba všade jeho podpis a to by bolo komplikované.

erikaa09
4. feb 2021

Nie nepišem
Ak čosi vybavujem beriem rozsudok preistotu ze mi je syn zvereny a to im staci. Aj skolke aj skole.

autor
4. feb 2021

@erikaa09 Chápem. Ja som myslela, že nemáš žiadny dokument od otca.

darcy123
4. feb 2021

Napíšem otec neuvedený a neriešim, tak to mam aj rodnom liste 😁