Sociálka

dusana88vr
7. máj 2022

Vie mi niekto poradiť?
Môže sociálna pracovníčka ktorá má riešiť našu rodinnú situáciu,mimochodom za celý ten čas ma ako matku ani jeden jediný krát nekontaktovala ,na úrade som ich nikdy nenašla a keď som ich čakala pred domom môjho bývalého,tak to má dorazilo úplne, absolútne nič akokeby som tam nebola ani len neodzdravili!
Nedokážem pochopiť že ide o moje dieťa a já ako matka ich nezaujímam?nakoniec som zistila že si spolu s bývalým píšu a aké fotky mu ona posiela, že aby sa mu lepšie spalo, holú p..u a ....a v papieroch na súd je od nej napísané že nespolupracujem a nereagujem na ich výzvy, a aby ste chápali malého mi odobrali do dočasnej starostlivosti a kvôli klamstvam jeho otca ktorý sa 7rokov o neho nestaral ubližoval nám, psychicky nás ničil a keď som konečne došla na nejaké veci čo robí a celý čas ma podvadzal tak mi spravil toto že mi chce zobrať malého a pomáha mu táto zo socialky a u policajtou?ked sú to není jeho kamoši tak niekto s rodiny a teraz si myslí že si môže robiť čo chce. Advokát mi povedal že to má dobré zohraté. Na neho podavam trestné oznámenie, ale chcem podať aj na tú zo socialky aj to som sa dozvedela že rozpráva o mne veci čo není pravda, ale tu v HC?u policajtou nechcite ani vedieť ako som pochodila!otras.
Čo by ste spravili vy?

matullienka
7. máj 2022

@dusana88vr ak máš dôkazy o ich ,,nadštandardnom" kontakte nedá sa jej správa napadnúť, že je jej posudok zaujatý?

lukina20
7. máj 2022

@dusana88vr suhlasim s vyssie napisanym prispevkom… pokial vies o tom, ze si pisu a posiela mu fotky takehoto charakteru, treba to povedat na sude… a cudujem sa, ze co mas za pravnika, ked
@matullienka tuto na MK ti hned z fleku napisala, aby si toto predostrela na sude a tym padom dokazala jej zaujatost.

mogaa
8. máj 2022

v prvom rade kontaktovať zamestnávateľa danej soc.pracovníčky a doložiť dôkazy o jej zaujatosti.....+ požiadať o iné soc.pracovníčku a prešetrenie prípadu.....na súde preukázať zaujatosť soc.pracovníčky a vyvrátiť ich "dôkazy"