Union verzus Dôvera

nakoni
8. aug 2022

Dobrý deň, zvažujem prechod z Dôvery do Unionu. Aké sú vaše skúsenosti s Union? Ďakujem za každý užitočný názor 🙂🦠

7lenka11
8. aug 2022

Ja som v Unione tri roky a maximalna spokojnost.. nikdy som nemala u lekarov problem, ziadne neadekvatne nedoplatky u lekarov ci v lekarni, preplacaju zubne zakroky, pri umelom oplodneni boli velmi promptni - zakroky nam preplatili do troch tyzdnov, dokonca sa sami ozvali, ked im chybali nejake papiere/tlaciva, resp. ked nam dodanie jedneho tlaciva trvalo trochu dlhsie, slusne sa pripomenuli... ja im davam 9,5 bodov z 10 🙂

e1i
8. aug 2022

@nakoni ja som v unione od začiatku a tiež max. spokojnosť. Aj ivf v ČR schvalene zo dna na den, aj termin na MR v den objednavania sa. Neodmietol ma žiadny lekar ani som nikde dlho necakala na termin. Benefity sme vyuzili aj na nepovinne ockovania (klieste), zuby preplatili bez problémov aj pre bábätko veľa výhod

miskakyska
8. aug 2022

Z blata do kaluže

nakoni
autor
9. aug 2022

@miskakyska prečo?

heln
9. aug 2022

@nakoni ahoj, ja sice nie som ani v dovere ani v unione, ale s tym unionom by som bola opatrna. este pogugli, vo viacerych diskusiach som citala, ze ked sla mama s dietatom na urgent, a museli ich hospitalizovat, tak ich nechceli dat na nejake specialne lozko, ktore hospitalizacia vyzadovala, lebo ze union to nepreplati.....
s doverou len jedna skusenost , ked manzel prechadzal z jedneho zamestnania do druheho, tak mu to neprekrylo par dni zdravotneho poistenia, o com ani netusil. ked siel k alergologovi, tak mu nechcel predpisat lieky, ze je neplatic a to hovorim asi o 3 dnoch nezaplateneho poistenia, ale neviem ci sa to moze stat aj pri inej poistovni, mne viac krat chybalo niekolko dni, ked som napr. robila na dohodu, ale nikdy sa mi nestalo, ze by mi nejaky lekar nechcel predpisat lieky.

bimbambom
9. aug 2022

@heln aj mne sa to stalo , konkrétne víkend . Po troch mesiacoch sa mi ozvali až. Za ten čas som bola u dr a nebol problém . Ak by bol v inej poisťovni , ani tam by nemal zaplatenú zdravotnú, jednoducho sme boli neplatiči , to je jedno koľko dní :(

katrenka111
2. sep 2022

kocky a preplácaju aj zuby ak chodim do sukromnej kliniky co nemaju zmluvy s poistovnou?