Sex po pôrode je bolestivý

mischell0110
16. aug 2014

Ahojte.Len chcem vediet vase skusenosti so sexom po porode.Ja som 2 mesiace po cisarskom reze,citim sa uz ako tak fajn a chceli sme s priatelom skusit uz milovanie.No boli ma to tam dole vnutri,akoby stipe a boli.Sex sme nemali uz asi 3-4mesiace,kedze v tehotenstve som mala velke brucho a necitila som sa na to,ani partner,lebo sa bal,ze malej ublizuje 😝 Chcem len vediet,ci to to casom prejde,alebo to uz bude stale tak,ze to tam dole bude ine a boliet.Mala som predsa cisarsky,tak som si myslela,ze tam dole to bude vsetko ok.Mate niekto podobnu skusenost?

zonjushe
16. aug 2014

Cisarsky rez nezarucuje bezproblemovy sex, prave naopak, zeny po spontannom porode prezivaju sex bezstarostnejsie ako tie po cisaraku..rez na podbrusku cez 7 vrstiev nie je sranda, a samozrejme, ze to boli zo zaciatku, aj ked urcite sa najdu zeny, ktore nemali ziaden problem, ine sa napak dostali do normalu po pol roku - roku..

zankaj
16. aug 2014

Ahoj ja som po normal porode sex smd mali asi 3 mesiace po porode ( mala som este nejake problemy a aj som dlho krvacala ) prvy krat to trosku stipalo ale potom uz v pohode. A 3 alebo 4 krat uz pohoda. Asi treba len skusat kazda sme ina. Hlavne sa nevzdavaj a skusaj neboj bude to ok. 😉

seahorse27
16. aug 2014

Ak kojis, tak to bude hormonmi - mas suchu sliznicu, mozno v dosledku toho aj zapalove zmeny...aj ja som to tak mala, pokym som kojila, hoci ja som rodila vaginalne. Az potom sa to upravilo. Dovtedy len lubrikacne gely, obcas pouzit Rosalgin a tak...

miku1
16. aug 2014

@mischell0110 Ja som síce rodila normálne, a prvý "sex" sme mali po 6 týždňoch ale bola to teda riadna bolesť. Trvalo to pár pokusov, kým to vyšlo. Ale potom sa to postupne zlepší, až to bude zase opäť bezbolestné ako to bolo predtým 🙂 Priznám sa, že po druhom normálnom pôrode som manžela k sebe pustila po vyše 4 mesiacoch, ako som sa toho sexu bála, ale necítila som žiadnu bolesť, nič...až som nechápala že čo sa deje. 🙂

lusi24
12. okt 2014

ja som sex po porode mala po tiež 6 týždnoch a to som sa bála bo som bola natrhnutá moc tak a zosívali ale sex bol lahodny ziadná bolest uzila som si na plno 😀 😀 😀 😀

zimmi1
10. nov 2014

@mischell0110 no ja som po cisarskom uz cez 7 mesiacov a stale to boli... 😒 aj ked teraz to uz je lepsie ako na zaciatku..kojim, takze predpokladam, ze to je hormonami..dost som okolo toho googlila,kopec zien ma podobnu skusenost, zvykne to prejst po odstaveni dietata a obnoveni men.cyklu. tak nam drzim palce 😉

mischell0110
autor
10. nov 2014

@zimmi1 No to dufam,ze sa to upravi a bude to ok 😉

nellinka08
11. nov 2014

ja som po normalnom porode... sex bol po 3 mesiacoch a bola to strasna bolest... hlavne ten zaciatok,,,, dost som bola posita a kadeco... druhy krat lepsie a potom sa to uz dalo... teraz uz je to fajn... dokonca na kontrole som bola az pred 4 mesiacom co som sa este necitila....esteze my zeny sme take silne 🙂

tereza841
11. nov 2014

Ja som mala sex po 6 týždňoch, rodila som normálne a nebola som nastrihnutá ale zašívaná hej. Sex bol fakt hrozný prvý raz, aj druhý aj tretí :D a potom som mala také stavy že som vôbec nechcela kvôli bolesti, ale potom zrazu akoby som ani nerodila a bolo to ešte lepšie ako pred pôrodom 🙂
Tak držím palčeky snáď to skoro prejde 🙂

katka1981
11. nov 2014

@mischell0110, neviem, ja som mala porod normalny a nikdy ma nic po porode nebolelo, ale nebola som sita, tak neviem. Mozno ze mas nejaku infekciu, kvasinky...., spytaj sa gynekologa

velkacica
11. nov 2014

je to daň materstvu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre