Gynekológ v Poprade

aneta09
5. feb 2024

Ahojte, prosim vas vedeli by ste mi odporučiť gynekológa s ktorým ste spokojne? Okolie Poprad, Svit, Vysoké Tatry? Ďakujem. Ak áno, prosim aj hneď napíšte kde presne sa nachádza 😄 nedávno som sa prisťahovala ešte to tu dobre nepoznám.

nikolk0
6. feb 2024

@aneta09 chodím k Mudr. Karniš , ambulancia pri poliklinike Alexandra oproti nemocnici - MK-gyn (majú aj web môžte si pozrieť) .. avšak je už primárom na gyn. v nemocnici tak tam často nie je ,ale je fajn.. a má tam ešte dve gynekologicky , konkrétne mám skúsenosť s pani Mudr.Martinkova ( bola aj pri mojom pôrode dcérky) a mám s ňou veľmi dobré skúsenosti, mila, vypočuje, poradí, odborný a individuálny prístup, viac som s ňou spokojná ako s mudr. Karniš 🙂

la_dolce_vita
6. feb 2024

Chodim do Corribu k MUDr Bohmerovi, je to byvaly primar z gynekologie v nemocnici a strieda sa niektore dni este s inym lekarom, toho nepoznam. Sestricky su tiez fajn.

kitty88
7. feb 2024

Za mna MUDr. Surgent, velka spokojnost, ambulancia v Aduse, strieda sa v ambulancii s MUDr. Raucinom a MUDr. Bujdovou, takisto skveli lekari, ale tito dvaja uz neberu nove pacientky.

adriankomoj
7. feb 2024

@aneta09 MUDr.Kramár, Moyzesova Poprad

alinka183
7. feb 2024

@aneta09 odporucam Karnisa tiež k nemu chodím veľmi zlatý doktor 🙂 len k Surgentovi nechoďte co som počula ženy od neho utekajú..

veroikan
17. feb 2024

Mudr.Bujdova ambulancia v Aduse ale neviem či berie nove pacientky

domi51714
1. mar 2024

MUDr. Kramár 🙂

radanadzlato
10. apr 2024

@aneta09 za mňa tiež Mudr Karniš a MUDr Martinková, som tam spokojná, maju vyborny objednávací online systém a v čakárni dlho nečakáte