Najlepšia gynekologička v Poprade

sara9000
6. mar 2022

Ahojte, mate prosim niekto skúsenosti s gynekologičkami(ženami) v Poprade, resp.v blizkom okolí, ktoré este berú nove pacientky? Pristahovali sme sa do PP, tak tu nikoho nepoznam. Ktoru by ste mi odporučili, co sa tyka aj vybavenia ambulancie? Dakujem velmi pekne za odpovede 😊😊

silvus138
9. mar 2022

@sara9000 musí byt žena?

janussss
9. mar 2022

@sara9000 podľa mňa najlepšia je dr. martinkova. Majú ambulanciu spolu s dr karnisom. A obaja sú dobrí
Vybavenie ambulancie za mňa výborná. Skúste pozrieť stránku mojgynekolog.sk

anda_panda
9. mar 2022

@sara9000 za mna jednoznacne MuDr.Martinkova. pozri www.mojgynekolog.sk ...maju spolocnu ambulanciu s Karnisom, ja chodim sice k nemu ale ked ma dovolenku alebo nestiham jeho ordinacne hodiny tak chodim k nej. Tiez som ju zazila v porodnici l,je velmi mila,ludska a profesionalna.

sara9000
autor
13. mar 2022

Dakujem Vam velmi pekne za info, ste zlate, skusim zajtra zavolať. Ja radsej ku zene, neviem proste mam strasne zly pocit pri cudzom chlapovi a nemôžem si a tym pomoct

nytka
9. apr 2022

Mudr. Vojtassakova - totálna TOPKA len neviem či berú nových oacientov

lola1003
14. nov 2022

@nytka zdravím vás sťahujeme sa do popradu z iného okresu a počula som že tato pani doktorka je aj pôrodnícka ?? neviem či je to pravda a na ambulanciu s otcom ? ako by som
sa dostala do jej ambulancie neviete mi poradit ? potrebujem nejakého dobreho gynekológa plus pôrodníka keďže hneď po presťahovaní by sa nám malo narodiť babatko dakujem

silvus138
14. nov 2022

@lola1003 ja vám odporúčam Dr. Hrebenára. Je aj pôrodník alebo potom MUDr. Karniša ak silou mocou chcete rodiť v PP. Inak v PP okrese vôbec.

lola1003
7. dec 2022

@silvus138 tak viete keďže bývam tam a mám rizikové tehu nebude lahke utekať do iného okresu prečo máte zle skúsenosti ?

silvus138
9. dec 2022

@lola1003 Na východe ak rodiť len Stará Ľubovňa alebo Krompachy. Skúste si pozrieť Recenzie pôrodníc na Facebooku skupinu. Tam máte recenzie.

dian68
13. okt 2023

@sara9000 neodporúčam. Sú lepší Dr. v diagnostike
. Ona je len dcéra...otec gynekológ. Študovala v zahraničí ale skuteke- útek..... A nedáte jej niečo do vrecka ani sa s Vami nebaví. Sú lepší Dr ako ona.

sara9000
autor
13. okt 2023

@dian68 a koho myslíte prosim Vas? Som myslela, ze oni su v PP,, top,,