Aké a koľko popôrodných vložiek si mám kúpiť?

cyklamenka
1. jún 2012

zaujima ma znacka vloziek po porode

althejka
18. apr 2016

Pamatam si, ze sme sa rehotali na izbe, ked sme nemohli mat tie sietove sexi gatky, ze ci len chleba padne na zem maslovou stranou😂

katrin21
18. apr 2016

to je vyslovne individualne. ja som mala nakupene a neminula som ani dva baliky.... po cisarskom som realne krvacala ani nie tyzden,aj to prve dva dni tak stredne a potom uz len veelmi slabo ... potom to uz bolo skor take spinenie a stacili mi intimky.... takze kup si nejake 2 baliky a ked bude treba viacej, rodina dokupi...
dobre su aj tie z Tesca, su take sirsie a dlhsie... a daju sa prilepit. a potom su tie SAMA vlozky, ale tie su nelepive a su mensie..

michala.s
18. apr 2016

Ja som mala svoje najoblubenejsie Bella Mamma. V porodnici som mala ich vlozky, takze to neviem kolko som minula, ale menila som kazde 2 hodiny a pokazde 2-3 vlozky som si musela dat. Potom doma som mala kupene 4 baliky vloziek ale 2 baliky som este dokupovala, ine vlozky mi vobec nevyhovovali, mala som strasne veeela sitia a to sa zatrhavalo o ine druhy vloziek, bolelo to atd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre