Ako sa zbaviť strachu z pôrodu?

lucka1989
21. nov 2011

Ahojte ako sa mam zbavit strachu z porodu?idem rodit sice uz druhy krat ale teraz mam obavy ze sa nieco pokazi alebo nieco stane.pri prvom som to tak nebrala,vtedy som vobec nemala strach.ako sa mam zbavit tych pocitov

tinki
21. nov 2011

Nemysli na zlé veci. Mysli pozitívne a zlé si nepripúšťaj. Aj tak ťa pôrod neminie, tak si to nezhoršuj. Úplne ťa chápem, ja som pred druhým pôrodom tiež stresovala. A dopadlo to dobre. Chystaj si veci, venuj sa staršiemu dieťatku, lebo potom už na neho budeš mať menej času a teš sa na príchod druhého. Zvládneš to tak ako si zvládla prvý. Ja ti verím. 😉 🙂

lenka0283
21. nov 2011

ja mam to iste..my by sme uz chceli pomaly druhe lebo nechceme velku vekovy rozdiel ale ja nemozem..ked si mam predstavit ze zas mam ist na tu porodnu salu...nie..tiez sa strasne bojim...az sa mi o om kazdy den sniiva 🙂

lucinka83
21. nov 2011

povedat si, ze je to len jeden den v zivote a potom Ti bude uz len robit radost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre