Balónik EPINO. Áno či nie?

lehotka
27. júl 2011

Kocky, chcem sa opytat, ci mala z Vas nejake skusenosti s tymto balonikom, zadovazit si ho ? Lebo nie je to prave najlacnejsia zalezitost 😝

lummis
10. okt 2013

Aj ja mam na predaj epi-no. Pouzity len par krat, rodila som skor a sekciou.. Na cene sa viem dohodnut 🙂 Ak by niektora chcela, tak napiste IP

mina0101
14. okt 2013

Avojte dievcata prosim vas nemate nahodov na predaj epino velmi by som ho chcela a neviem ho zohnat ☹ prosim odpiste mi

valdovalda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valdovalda
16. okt 2013

Kto by mal zaujem o kupu balonika epi-no, kontaktujte ma

nuskita
22. okt 2013

mam balonik epino na predaj,zaujemkyne, kontaktujte ma prosim 🙂

teddynkova
6. nov 2013

Ahojte dievčatá... mňa by zaujímalo ale ako to je po použití. Vráti sa všetko späť? Nie ste potom moc... roztiahnuté( neviem ako sa správne vyjadriť, ospr. sa!)????

svetka17
6. nov 2013

Ahojte mam balonik epi no na predaj par krat pouzivany. Kontaktujte ma na cene sa dohodneme...

marley7
19. nov 2013

Predávam absolútne nepoužité epino delphin plus, nakoľko som mala plánovanú sekciu, tak som ho nestihla použiť!

janak
21. nov 2013

Lacno predam pouzivany balonik epi-no. Mne vyborne posluzil pri priprave na prirodzeny porod. Zaujemkyne kontaktujte ma, urcite sa dohodneme na cene

anaj247
30. nov 2013

Mam na predaj balonik epi no. Bohuzial mne neposluzil, som naplanovana na sekciu. Pred tym pouzivany inou majitelkou... ak mate zaujem, napiste 😉

veve29
4. dec 2013

Ahojte babenky aj ja mam napredaj epino mne posluzil a oplatilo sa do neho investovat. Pouzivala som kondomi ktore pribalim k tomu je ich len zopar. 🙂 Ak mate zaujem napiste

jajka99
19. dec 2013

Ahojte 🙂. Mam tiez na predaj epino. Pouzivala som ho 2 tyzdne, s nelubrikovanymi kondomami, dostala som sa na 29,5 cm, viac som nestihla, lebo som rodila 4 dni skor...no mozem ho len odporucit...okrem toho ze som vedela ako babo tlacit tak porod som mala bez jedinej trhlinky. Doktor sa aj cudoval, porodna asistentka sa ho po porode pytala, ci ideme sit a on na to ze nieje co 🙂...bola som stastna a na druhy den som uz bola ako pred porodom. Takze ja mozem len odporucit.

siska2307
20. dec 2013

Ahojte zienky! Mam na predaj epino, este v zaruke, pouzivane cca 2 tyzdne. Ak mate zaujem piste do IP.

martinkaarastik
7. jan 2014

ak máte záujem, predávam epino v mojom bazáriku. rozhodne ho odporúčam, vďaka nemu som porodila na 2 zatlačenia a bez nástrihu aj bez natrhnutia. pri prvom pôrode som necvičila a teraz to ľutujem, pretože nástrih od prvého pôrodu cítim ešte dnes.

bobozoziliny
17. jan 2014

Ahojte. Tiez predavam epino spolu s lub.gelom a dezinfekcnymi stvorcami co mi ostali.

diankak
18. jan 2014

@siska2307 @bobozoziliny keby ste radsej napisali ci vam epi-no pomohlo pri prevencii nastrihu, pretoze o tomto ta tema je, nie o propagacii vasho bazara....

yu
23. jan 2014

Prodám Epi-no delphine, stále v záruce, byla jsem jediná uživatelka, používané výhradně s kondomy, pravidelně desinfikované. Bratislava.

miilada
29. jan 2014

Vie mi niekto poradit, kde si mozem objednat tento balonik? Nasla som len epino.cz a neviem, ci dopravuju aj na SR.

sashulla
1. feb 2014

Dievčatá predám epino. Bola som predčasne hospitalizovaná, čiže bol použitý max tri ci štyrikrát. Bývam v Ba, predám ho osobne(kľudne si ho môžete pozrieť), je pekne zabaleny v krabici aj s faktúrou a návodom. Ak máte záujem IP.

paati
17. feb 2014

Ahojte zenicky.chcem sa spytat, ktora z Vas ma na predaj este epino a je to aktualne.Ponuknite,dakujem 🙂

kinluska
24. feb 2014

písala som do EPI-NO. Lacnejšia verzia je na prípravu k pôrodu, drahšia na posilňovanie panvového dna, alebo pri únikoch moču a pod. Rozhodne EPI-NO chcem vyskúšať, kamarátku najviac z celého pôrodu bolelo nastrihnutie a následné dlhé šitie bez akýchkoľvek utlmovákov. Má dosť veľkú ranu, asi 6 stehov vonkajších, vnútorné netuším. 10 dní sa hojila, len ležať s rozkročenými nohami alebo sedieť na vankúši s ovorom a po ďalšom týždni sa jej rana znova zapálila.... mne to za tie peniaze rozhodne stojí, hlavne ak to môžem použiť viac krát. Kamarátka si teraz trieska hlavu, že bola lakomá a lenivá si to objednať.

allesandra
5. mar 2014

Na predaj epino,vôbec nepouzity,nestihla som. Za veľmi dobrú cenu,info do správy.

pavla0000
20. mar 2014

ahojte mam na predaj epino :D skoro vebec nepouzite porodila som skor .. viac v sprave ak by bol zaujem ...

laduson
22. apr 2014

Ahojte mam na predaj balonik aniball, nepouzity.....viac v sprave 🙂

mashka77
6. máj 2014

Ponkam na predaj pouzivany balonik Aniball-obdoba epina, je to česky produkt. Pouzivany vzdy s kondomom a vzdy vydezinfikovany. Info v sprave.

ingrid234
12. máj 2014

ahojte, mam zaujem o epi-no pripadne aniball, ak by mal niekto na predaj, rada kupim. dakujem

draso
12. máj 2014

Pre Ingrid234: mam na predaj balonik epino. Rodila som 30.3. bez nastrihu. 4 hodiny po porode som sedela a vecerala. Cvicila som od 37 tyzdna. Ponuku s fotkou a kontaktom mam na linku: https://www.modrykonik.sk/market/porod-sestoned... / ". Viac cez email.

leiluska89
14. máj 2014

@ingrid234

Ahojte dievcata,
Kontaktovala sa firma ANIBALL a poskytnu nam nasledovnu zlavu:
Normalne stoji Balonik 46 Eur s dph a postovne do SR je 8 Eur na dobierku.
Nam poskytuju tuto zlavu:
pri kupe 20ks - cena 39,72 Eur s DPH
pri kupe 30 ks - cena 36,30 s DPH
postovne do BA zdarma
vybavuje to lenka1208 v prípade záujmu.....

nanny77
18. máj 2014

ked som bola este tehotna, citala som tu komenty na epino. nakoniec som sa pre neho rozhodla. zacala som cvicit v 34. tyzdni. skoncila som na 12,5 a robila som si aj masaz hradze. rodila som v 39. tyzdni. bola som prvorodicka. mala som velke obavy ako porod zvladnem. ale musim teraz uz len povedat, ze taky porod by som absolvovala aj kazdy rok. bez nastrihu, bez natrhnutia a na jedno potlacenie. maly zo mna vysiel jak nic. doktorka a sestricky nechapali. ze taky porod prvorodicky dllllho nezazili. a ja som len potom skonstatovala, ze to je vdaka epinu. po porode som hned sedela, ziadne problemy pri moceni, ci stolici. urcite sa chystam s nim cvicit aj pri druhom tehotenstve.na balonik nedam dopustit a vrelo odporucam.a za tu cenu to stoji.

horana
18. máj 2014

ANO 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre