Bolesti v podbrušku 9 týždňov po pôrode

nikola599
5. jún 2015

Ahoj žienky chcem sa spýtať som 9 týždnov po pôrode a teraz začinam mam posledný tyžden bolesti v pobrušku a picha ma vo vaječníkoch , s manzelom mame normalne sex nic ma neboli tak neviem ci nemam zavolat mojmu doktorovi , menzes som uz mala po sestonedeli normalne mam mat az za 20 dni , mate stym aj vy skusenosti ?? potrebujem poradit

orchidea123
5. jún 2015

Ak si mala cisársky rez tak je to normálne ja som tri roky po pôrode a veľmi má boli rez keď má prísť zmena počasia neskutočne aj keď sú ovulačné dni aj týždeň pred nemusím neviem ti povedať ako je to so spontánnym pôrodom neviem ako to žienky majú keďže som mala tri cisárske rezy dva koli polohám chlapcov a tretí dcérku koli môjmu vyššiemu tlaku...

anjelik2509
5. jún 2015

@nikola599 nie je to ovulácia?
aj mňa bolieva v podbrušku,, aj pri ovulácii, viem kedy býva, a pýtala som sa dr na to a že keď je tkanivo dva razy rezané (som po 2 sekciách), tak už je to také, s tým nič nenarobím....
Naťahujem sa s dcérami, nákupmi, občas cvičím, no proste, namáha sa to a tiež aj počasie vie robiť svoje...

briketa
5. jún 2015

@nikola599 take tie kadejake pichnutia a boliestky a bolesti su uplne normalne, telo sa zotavuje po porode az do jedneho roka. Maternica sa Ti stale stahuje naspat, hormony pracuju a vsetko okolo toho. Je to normalne.

nikola599
autor
6. jún 2015

@orchidea123 rodila som normalne ale mala som tazky porod malu som nemohla vytlacit isla otacne klavickovu , chcela som cisarsky ale nechceli mi ho spravit

lilimoni
6. jún 2015

@nikola599 po takomto porode by som sa cudovala, keby ta nic nebolelo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre