Chcela by som cisársky rez

jasmin12
17. máj 2013

ahojte dievčata mam jednú otázku prve dva pôrody som mala dosť ťažke a teraz tretý by som si chcela dať cisarský rez dalo by sa to vybaviť či nie?dakujem 🙂

yasmin0001
3. jún 2013

@jasmin12 samozrejme, ze sa to da, obzvlast ked mas takuto traumu, treba si zazmluvnit lekara, ktory to pochopi a CR si dohodnut, on uz nejaky dovod do papierov napise, nebooooj!

nikoletka_h
3. jún 2013

Trauma z porodu by mohla byt tiez indikacia...ja by som.isla k psychiatricke..mozno by napisala nejake doporucenie tvojmu gynekologovi...ja by som este raz prirodzene nesla...mam hroznu traumu...uplne ta chapem...kontrakcie tak silne zecsom mala pocit ze zomriem...neudrzala som sa na nohach a pri kazdej kontrakcii som sa aj povracala...este do mna sestra hulakala..a po porode som si na zadok nevedela sadnut poriadne dlho..bolelo to velmi...a niekto tu pisal ze po CR sa krvaca viac nie je pravda...rozhodni sa ako to citis 🙂 nebudes vobec zla matka ak sa rozhodnes pre tu pohodlnejsiu formu porodu 🙂 drzim palce aby ti to vyslo!!!

renka2020
14. jún 2013

ja mam tiez dost paniku z porodu mam nizky prach bolesti.. a chcela by som rodit cisarskym len neviem ako mam ktomu pkrocit co di mam vybavit aby som mohla rodit cisarskym.. ja nestojim o to ze normaln porod a potom sa to moze spomplikovat tak mi spravia aj cisarsky to je blbst kazda zena bi si mala vybrat ako chce rodit........ 😔 poradte mi staci ked zajdem k dr a napise mi papier ze mam nizky prah bolesti ?? ja si mislim ze doktori si spravia aj tak co budu oni chciet alebo si budem musiet otvorit usta poriadne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre