Kedy po šestonedelí ste dostali menzes?

lili235111
19. dec 2012

ahojte,chcem sa spytat kedy po sestonedeli ste dostali menzes ak nieje dieta kojene/nekojim zo zdravotnych dovodou/,neuzivam ani antikoncepciu.Kedy dostanem menzes?dakujem za odpovede

usiko
19. dec 2012

nekojila som, hned po 6 tyzdnoch prisiel ako na koni......

beruska141
19. dec 2012

ja som mala sestonedelie 3 mesiace, potom "az cely jeden mesiac" klud a aj ked som kojila, tak som dostala kramy 4 mesiac po porode. takze je to take individualne, ze sa to ani povedat neda🙂

sssimi
19. dec 2012

To je podľa mňa individuálne. Ja kojím. Pri prvej som dostala po 8 mesiacoch. Druhá mi po 6to nedeli menej cuckala -nechutilo jej papať v lete, a hneď na 7mi týždeň sa mi objavilo slabé krvácanie. Keď sa potom rozpapala, tak sa krvácanie opäť zastavilo a ako pri prvej bol prvý menzes po 8 mesiacoch. Takže je dosť možné, že môžš pomaly "navštevu" očakávať. 😉

modrofuzik11
19. dec 2012

az ked som dokojila. cize cca 8 mesiacov po narodeni babatka.

nina233
19. dec 2012

Hned po 6-ich tyzdnoch. Nekojila som vobec.

giowana17
19. dec 2012

U mňa trvalo šestonedelie 4 týždne, kojila som 1,5 roka a prvú menštruáciu som dostala ako som prestala kojiť, čiže kým som kojila som mala poookoj 🙂 ale každý mesiac v tom období ako som mala mať menzes ma hrozne prsia boleli. Je to individuálne u každej ženy.

allinka79
19. dec 2012

ja osobne som kojila a menzes mi došiel po 2 týždňoch po skončení sestonedelia... ☹

radlinka
19. dec 2012

4 mesiace po porode 😉

prinzesz
19. dec 2012

ja som kojila 3 mesiace, ale dostala som menzes hned po 6ti nedeli.. som myslela ze ma klepne! som sa tesila ze budem mat pokoj este aspon pol roka.. kamosky co kojili plne a dlho tiez dostali 4 mesiace po porode.. o tychto zenach sa vraj hovori ze su velmi plodne 😀

mokon
19. dec 2012

pri prvom teho som kojila 3 mesiace, menzes 6 týždňov po pôrode, pri druhom som kojila 15 mesiacov, menzes tiež 6 týždňov po pôrode a potom každý mesiac, takže ja bez "oddychu"

majolenka11
19. dec 2012

ja kojim a dostala som to po 3,5 týždni po pôrode

zonjushe
19. dec 2012

8 mesiacov po porode, na den presne..kojim..

stanislava2
19. dec 2012

Po prvom porode kojila som 10 mesiacov tak po pol roku, druhe som kojila 9 mesiacov tiež po pol roku a tretie som dostala hned po šestonedeli a kojila som sedem mesiacov.Pri poslednom som mala strašne malo mliečka a ani v tehotenstve sa mi netvorilo kolostrum ako som to mala pri prvych dvoch tehotenstvách. pri prvych dvoch detoch som mala mlieka navyše.Myslim že je to z dosledku slabej tvorby mlieka ked žena dostane hned po šestonedeli menzes.Detičky sa začnu po pol roku dokrmovat nemliečnou stravou vtedy väčšinou žena menej koji a prichadza menzes.

vulcano1986
19. dec 2012

Ja som kojila dva týždne a po troch týždnoch od pôrodu som už mala normálne menzes, takže to ani nebolo šestonedelie 🙂

zuzi0911
19. dec 2012

Pri prvej som dva tyzdne krvacala(po porode) tyzden pauza a ms takze po trch tyzdnoch.a pri druhej to iste len som ju dostala neskor.

miska030
19. dec 2012

Presne tyzden po sestonedeli,konecne!A tiez nekojim.

sisaha
20. dec 2012

kojila som a aj tak prisiel hned po skonceni sestonedelia... 😉

simonova815
20. dec 2012

Pri obidvoch 6 tyzdnov po tom co som prestala kojit. Prvu som kojila asi 2 mesiace, druhu 8.

jancamad
20. dec 2012

ja som nekojila. krvacala som skoro mesiac po porode a další menzes som dostala o mesiac a pol nato

marsilea
20. dec 2012

Ja syna ešte kojím a menzes som dostala po roku a jenom mesiaci a ďalší mesiac som znova nedostala🙂

salma22
20. dec 2012

po prvom porode tyzden po sestonedeli ... a po druhom porode po troch mesiacoch...a kojim stale

eeffka
20. dec 2012

no akurat som sa nad tym zamyslala, mala ma 10m a nic.... neze by mi chybalo 😀 ( kojim)

mima89
20. dec 2012

presne rok aj tyzden po porode 🙂

nelciatko
20. dec 2012

NIECO CEZ 11 MESIACOV PO PORODE

adelajda2012
20. dec 2012

kojim, ale aj tak hned po sestonedeli :(

mamina6410
20. dec 2012

po 18 mesiacoch od porodu, cize az ked som maleho uplne odstavila , tak po 2 mesiacoch

gubcikova
20. dec 2012

pri prvej v 13mes.pri druhom 10mes.

palomka
20. dec 2012

pri dcere ktoru som dojcila mesiac, som dostala tak po 3-4m od porodu. a teraz som dojcila 8,5m a dostala som ich presne 7m od porodu
🙂

martini
20. dec 2012

Ja asi 8 mesiacov po porode.

yesno22
20. dec 2012

cca po dvoch mesiacoch...aj pri synovi aj pri dcérke...obe deti som kojila vyše roka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre