Kedy ste porodili od odtoku hlienovej zátky?

miirkka1
4. nov 2016

Včera večer mi odtiekla hlienová zátka, nebola v nej krv, len také ako hnedasté želé. Termín mám o 4 dni. Do akého času ste porodili vy? Nemám zatiaľ žiadne kontrakcie. Sem-tam ma pobolieva v podbrušku, ale to len málinko.

tyelde
4. nov 2016

Ja som nič také nepozorovala napr. 🙂

martina2621
4. nov 2016

ccca 10 hodín od zátky mi začali kontrakcie..a už to išlo potom 🙂

michaelamilan
4. nov 2016

ja ani neviem že mi nejaká odtiekla :-O 😀

doty1
4. nov 2016

okolo 16-tej mi odišla zátka a o jednej v noci bola malá na svete 🙂 celkom rýchlo to nabralo obrátky 😉

mummy01
4. nov 2016

Do 3hodin

hettinka
4. nov 2016

pri prvom to bolo niekoľko dní, tuším v utorok mi odišla a dieťa sa narodilo v sobotu
pri druhom to bolo do pár hodín

mamakk
4. nov 2016

Pri prvom o 2 dni, pri druhom o 4. Ale pri druhom som lezala, lebo este nebol cas.

carrot_apple
4. nov 2016

@miirkka1 čo je to tá zátka?ja ani neviem kedy mi voda odtiekla, skoro som porodila v aute...

miriam11
4. nov 2016

@miirkka1 zatka mi odisla okolo 13.30 hod., o siedmej vecer som isla do nemocnice uz som mala silne kontrakcie a maly sa narodil az rano o 4.00 hod.

smile31
4. nov 2016

@miirkka1 asi cca do 2 hod 🙂 isla som cez vyvolavacku

miirkka1
autor
4. nov 2016

Takže je to individuálne, ja som sa už tešíla, že nám už príde...prešlo 20 hodín a zatiaľ žiadne kontrakcie. 😒

miirkka1
autor
4. nov 2016

@carrot_apple no u mňa to bol taký hustý hnedý hlien konzistenciou podobný želé...ale bez krvi....ževraj to býva aj krvavé, priehľadné alebo ružovkasté....

hettinka
4. nov 2016

@miirkka1 tak aspon vieš, že sa telo pripravuje a tak do týždna by sa to malo spustiť

elenita
4. nov 2016

Ja na druhý deň... V jeden deň odišla zátka, na ďalšie ráno mi odtiekla voda (ale že to boli litre - puk - a už to šlo) a okamžite kontrakcie 🙂.

mija22
4. nov 2016

Mne sa uvolnila 19,30 a v noci 00,30 zacali kontrakcie, nad ranom sme sli na prijem do nemocky

lucwika
4. nov 2016

Ja som porodila po 13tich hodinach.... v podstate mne zacali k8ntrakcie hned po odideni hlienovej zatky o 20,00h, osprchovala som sa a o 22hej sla do porodnice a az o 7,00hod mi odpust7li plodovu vodu a o 9,00 bol maly na svete.... dlllho sa mi to zdalo.... 😉 😉 😉

elviku11
4. nov 2016

@miirkka1 kontrakcie na mna prisli 4 dni po odchode hlienovej zatky. Vraj preto, ze prvorodickam to dlhsie trva... ale nemusi vsetkym 🙂

lumma
4. nov 2016

Mne zátka odchádzala postupne v priebehu 3 týždňov.. najskôr mala priesvitnú farbu, no ku koncu už bola ružovkastá... takže je to individuálne..

el74
4. nov 2016

Do tyzdna.

zuzka38
4. nov 2016

@miirkka1 ráno mi odisla po prebudeni a v noci o 2 som už mala babo na svete 🙂 je to však individuálne a to co platí u jednej nemusí u teba.. Drzim palce

lolalita
4. nov 2016

Mne časť odišla mesiac pred pôrodom ( ona sa dotvára), potom časť 2 týždne do pôrodu a potom ráno o 6 v deň d a o 14.25 bol malý na svete.

kjuta
4. nov 2016

Obe deti do 24hodín

mfmf
4. nov 2016

Mne odišla vo štvrtok a v nedeľu som porodila

pianina
4. nov 2016

hned na druhy den 🙂

pimpa12
4. nov 2016

2 tyzdne pred, co bolo nanic lebo som sa uz potom mohla len sprchovat a nie kupat vo vani:(

miirkka1
autor
5. nov 2016

@pimpa12 Od vtedy sa už nemôžem kúpať, len sprchovať? A ako je to potom s pohl.stykom po uvoľnení zátky?

pimpa12
5. nov 2016

Po odideni zatky je zena nachylnejsia odspodu na infekcie, lebo zatka funguje ako ochrana maternice, plodu a plodovej vody pred vonkajsim prostredim. Mne doki zakazal aj sex aj kupanie aby sa dnu nedostala infekcia. Bohuzial sa aj tak dostala a mala som zelenu plodovu vodu. Kazdopadne sa porad so svojim lekarom, je to istejsie.

certi
5. nov 2016

@miirkka1 moje nervy, jedine co ta zaujima, ci mozes tesne pred rodenim sexovat?.....

suzka
5. nov 2016

Sex moze urychlit zaciatok porodu.

miirkka1
autor
5. nov 2016

@certi Tak podľa mňa je to úplne normálna vec, mám úžasného manžela a pokiaľ sa cítim dobre a nemám žiadne problémy...ale pre istotu som sa pýtala, či to može uškodiť, ak mi odišla zátka, samozrejme, že malinkej tým nechcem ublížiť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre