Kedy ste porodili od odtoku hlienovej zátky?

miirkka1
4. nov 2016

Včera večer mi odtiekla hlienová zátka, nebola v nej krv, len také ako hnedasté želé. Termín mám o 4 dni. Do akého času ste porodili vy? Nemám zatiaľ žiadne kontrakcie. Sem-tam ma pobolieva v podbrušku, ale to len málinko.

1234lubka
5. nov 2016

@miirkka1 presne ako u mna..odisla zatka...z piatka na sobotu,len troska pobolievalo a v nedelu rano sa narodil..teda o den a pol...takmer presne po 24 hodinach po odteceni zacali kontrakcie. Ale do tyzdna po odteceni by si mala porodit. Nedrz sa "terminu" to je orientacny datum. Plus minus dva tyzdne. Uz teraz si v termine.

ja_bb
5. nov 2016

Spominala si,ze ta len pobolieva trochu brusko... Je to prve babo? U mna som to tiez pripisovala nervom,lebo take som mavala pocity,ked som sa niecoho bala a v porodnici,ze ved vy mate krasne kontrakcie 🙂 Spatne teda viem,ze tie obcasne bolesti boli kontrakcie a nie bolenie brucho z nervov :D Kazdopadne drzim palce ;)

miirkka1
autor
5. nov 2016

@ja_bb ale to len sem-tam a to úplne málinko...dnes napr. ma nebolelo nič...a tie bolesti v bruchu od strachu poznám tiež dobre... 🙂 áno prvé bábätko...no ja dúfam, že už nám príde, neviem sa jej dočkať...počula som, že prvorodičky aj po odtečení zátky niektoré prenášajú..

babulkovo
5. nov 2016

@miirkka1 zatka mi odišla o 20:00, dcérka na svete o 1:40 🙂

deniss111
6. nov 2016

@miirkka1 mne zacala odchadzat v piatok.vcera odisla vacsia cast aj s krvickou.no a v noci ma zacali brat bolesti.avsak teraz ich uz take nemam,takze cakam co sa bude robit..inak mam planovanu na zajtra vyvolavacku uz..

erikaah
6. nov 2016

Mne pri 1. synovi odišla 8.2.2007 okolo 1 hodiny a 9.2. o 2:30 sa nám narodilo bábo 🙂

adena7
6. nov 2016

24.12 okolo 5.00..maly sa narodil 25.12 o 02.00 🙂

lukamka
6. nov 2016

@miirkka1 ja som o pol tretej ráno našla na wcku zatku a prímes krvi, doobeda len menzesove bolesti, stále po troske krvavý výtok a niekoľko krát som bola na veľkú. Kontrakcie začali od 14:00 a mala sa narodila vecer o šiestej s tým, že voda praskla len 10 minút pred tým.

lukamka
6. nov 2016

@certi jasne veď spermie obsahujú prostaglandin - ten sa dáva v aj cipkoch na otváranie krčka, tak prečo nevyužiť vlastný domáci prírodný zdroj? 🙂 samozrejme v kontrakciach by som nesexovala, treba mat z toho pôžitok, nech sa svaly uvoľnia a pripravujú. My sme si užívali cele tehotenstvo a podľa mna aj preto som porodila do 50 minút od príjmu v nemocnici.

lili007
6. nov 2016

U mňa pôrod až 2 týždne po odídený hlienovej zátky. Veľa som čítala, že cca do 24 hodín a vidíte, nakoniec som takmer prenášala🙂
Bolesti brucha som mala tiež len také jemné v deň pôrodu, vravím si, že ako pri menzese a bum, boli to kontrakcie🙂 Každá máme iný prah bolesti...

lulu_2323
6. nov 2016

@miirkka1 ahoj ja som bola prvorodicka zatka mi odisla 2 tyzdne pred porodom a nic dokonca som este prenasala a bola som otvorena a aj tak nic az vyvolavackou to islo to len moja skusenost

lukamka
6. nov 2016

@lili007 aj ja som to tak mala, hovorím si zatiaľ ako silný menzes, takze sa asi ešte nič nedeje (ja som mávala vždy brutal bolestivý)
a pri prijme v nemocke som bola otvorená uz na osem 🙂 🙂

aluska82
6. nov 2016

Mne zatka odtiekla o 9 hod. Ráno O 2 hodine v noci som prišla do pôrodnice a 5.22 hod. Sa narodila.

saimaa
6. nov 2016

Mne odvtedy ako začla "odtekať (pozorovala som 2dni po sebe, taký ružový výtok), porodila som o 4 dni. Počas tých dní som nemala nič, poslíčkov, ani bolesti...

saimaa
6. nov 2016

@lukamka u mna to bolo velmi podobné, že vsak to este nebude asi nič...ešteze sme sli do nemocnice 🙂

atreyu
6. nov 2016

@miirkka1 mne zátka odišla mesiac pred porodom pri oboch deťoch, ale v oboch prípadoch tej zátke "dopomohol" lekár pri vyšetrovaní...

veronkarisko
6. nov 2016

2 dbi po termíne som mala jemné bolesti, odisla mi zatka, o 2 hodinky voda a za hodinu a pol , na 3 zatlacenia som porodila 😃 úžasný pôrod😉

nikenzi
6. nov 2016

Hlienova zatka "odtekala" od nedele rana cely den, a v pondelok rano mi praskla voda o 7:00. Od 9:00 do polnoci som umierala v kontrakciach a o 2hej v noci sa narodil drobec cisarskym.

lubi2002
7. nov 2016

U mňa to bolo niekoľko dní, neviem už presne... približne 5 dní

mondicka
10. apr 2019

@pimpa12 zelena plodová voda nieje z infekcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre