Kedy vám odpadli stehy po pôrode?

lucka1987
9. okt 2011

ahojte.. dnes som 25 den po porode a stale mi vidno sitie. teda stehy mi nevypadli este. dr. povedal ze za 2-3 tyzdne sami vypadnu. no akosi nic.. mam pocit ze mi uz zavadzaju a obcas neprijemne zatlacia.
pritom od porodu som sa sprchovala cistou vodou vzdy po aj malej potrebe.. teraz uz len dva krat za den.. nepouzivam mydla, a len bavlnene nohavicky, co najvioac volne a vzdusne, ani uz nespinim no tie stehy mi prekazaju...
kedy odpadli stehy vam?

lucia20
9. okt 2011

ja som si stehy po porode vytiahla, lebo uz som to mala zhojene a tak ako pises mi zavadzali a prave kvoli nim som mala bolesti, tak sme ich vybrali a odvtedy som ani nevedela, ze som rodila.

titkovamiriam
9. okt 2011

7-10 dni

tajinkaa
9. okt 2011

mne tiež nechceli vypadnúť skoro 3 týždne, potom som si na to dala gázové štvorce namočené v repíku a na druhý deň boli všetký preč :D treba vyskúšať repík fakt pomáha

macamac
9. okt 2011

a ja som ani nevedela,že ich mám 😕 😀 a ani kedy vypadli 😉 to fakt cítite? alebo to robí galibu? fúha, mala som šťastie
tak prajem "skoré zbavenie sa problému" 🙂
a soory, že som neodpovedala priamo na tvoju otázku, len som pridala aspoň inú skúsenosť 😉

diid
9. okt 2011

mala som cisarsky ale stehy som vobec nevidela. Pouzili taku nit ktora sa sama vstrebe do tela, rana bola akoby zlepena, ziadne nite ani stehy nebolo vidiet. do tych 6 tt by sa to malo zahojit, ved 6tt sa chodi na kontrolu , skontroluju ti ranu.

li_la
9. okt 2011

A bol to cisársky alebo vaginálny pôrod?
Pretože som rodila normálne a o stehoch som vôbec nevedela... Nevypadali, ale vstrebali sa...

sampo
9. okt 2011

ja som mala CR a stehy mi vyliezali von 10 mesiacov, raz mi dokonca robili reviziu rany a este asi 3 mesiace potom mi vyliezli dalsie 😝 vraj neznasanlivost sicieho materialu 🙄

katka3012
27. okt 2011

budem sa opakovat ,ako li-la o stehoch som vobec nevedela 😉 nevypadli,ale vstrebali sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre