Koľko dní po termíne ste mali vyvolávaný pôrod?

zuzu1111
2. jún 2013

Dnes mám termín pôrodu a bábätku sa stále nechce vonku. Tak ma zaujíma, kto ste rodili po termíne, koľko vás nechávali čakať, kým vám dali nástup na príjem a "vyvolávačku".

elen3
2. jún 2013

2 tyzdne

veronika1306
2. jún 2013

myslim ze asi vsade cakaju 10 dni po termine...teda aspon v martine je to tak zauzivane....ale neboj urcite to pride ked to nebudes cakat..drzim palce

6mia6
2. jún 2013

My 4 dni

janka2501
3. jún 2013

my 5 dni

domeli
3. jún 2013

tých 10 dní to zvykne byť , ale záleží od pôrodnice a iných faktorov - či je OK CTG monitor, ultrazvuk a pod. Ale aj posúdenie lekára, resp. či nejdú voľné dni (sobota-nedeľa) - u mňa práve ten posledný dôvod to mal byť - išli sviatky a tak mi chceli pôrod vyvolávať už 5 dní po termíne. Našťastie sa malý v tú noc rozhodol sám a v noci mi odtiekla plodovka... Prajem, aby aj u Teba to tak bolo - nech si bábo samo určí termín narodenia. Ak, tak si pozri prirodzené metódy na urýchlenie pôrodu na nete, príp. tu na MK nápoj na urýchlenie pôrodu - je tu k tomu diskusia. A možno už si v pôrodnici 🙂

cicamica1980
3. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

mne kayali dojst do porodnice/BA/Kramare presne tyzden po porode. nastastie do 5 dni po termine sa miska rozhodla sama vyliezt von🙂

madono
3. jún 2013

ja som mala nástup do pôrodnice na siedmi den od termínu, to bol pondelok. to bol len príjem, v utorok mi dali injekciu na dozretie krcka maternice, niektorým zienkam to zaberie, mne nie. v stredu mi stiekla

0550
3. jún 2013

asi tých 10 dní ešte čakali a potom vyvolali

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julinka2787
3. jún 2013

12 dní

etel1
3. jún 2013

Ja som chodila po termíne každý tretí deň sa " ukázať" lekárovi, dohoda bola, ak do 10. dňa neporodím sama, mám prísť na príjem. Ten trval cca 20 min.aj s prípravou / sprcha, atď.../ šla som na sálu, pichli mi asi o 10.30 infúzku, poobede druhú,...O 16.30 som sa šla ešte poprechádzať, na WC, už keď som sa vracala na sálu, oznámila som sestričke, nech ma nechajú "na pokoji", uložila som sa podľa svojho do kresla, a presne o 17.00 mi lekár oznámil, že už ideme rodiť.17.30 maličká vrieskala na celú pôrodnicu. Takže veľmi rýchlo.

barbara088
3. jún 2013

na myjave davaju vyvolavacky uz tyzden pred terminom...

bubelko
3. jún 2013

@zuzu1111 pri starsom dali na 11. den, narodil sa na 12. a pri mladsom dali na 7. den rano a narodil sa este v ten vecer.

zuzu1111
autor
3. jún 2013

Ďakujem vám za názory všetkým....no zatiaľ sme doma....ale dohodla som sa s doktorom, že keď do stredy neporodím, prídem vo štvrtok na príjem - teda budem len 4 dni po termíne....Vidím, že väčšina tu čakala oveľa viac. Ale tak je viac dôvodov, pre ktoré sme sa tak rozhodli - aj z mojej strany, aj z doktorovej 😉

mima2778
3. jún 2013

10 dni po termine

vonicka
3. jún 2013

5 dni po termine. Na tvojom mieste by som pockala. Lepsie pre babo, ak sa narodi, kedy bude pripravene, aj ked je to rozdiel iba par dni. Ja si pri druhom uz ziadne vyvolavacky davat nenecham.

aadulik2110
3. jún 2013

@zuzu1111 ja som čakala 10 dní..... v deň termínu ma poslali domov, o 3 dni na kontrole ma poslali tiež, týždeň po termíne ma prijali na 10 deň vyvolávačka

babulina
3. jún 2013

prvu dceru vyvolavali po 8dnoch (skrz velku noc inak by ma skorej aj hospoitalizovali), a syna po 6dnoch

renatka100
3. jún 2013

5 dni po termine a to bolo velke stastie malej sa nechcelo ale bola uz uplne zosuverena v voda nazelenala. Dobre ze som uz trvala na vyvolani 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre