Vyvolávaný pôrod

miska7754
4. apr 2023

Ahojte som dva dni po termíne ak neporodim tak utorok 11.4 mam pist na príjem vyvolávali vám tak porod? A porodili ste v ten deň o siedmej mam prist utorok.. Termín pôrodu bol 2.4

damianko2410
4. apr 2023

@miska7754 ja ano o 7.00 prijem 15:21 porod ,nechcem strašiť ale za mna hrozne bolesti,neporovnatelne s prirodz.porodom ;(

jente
4. apr 2023

@miska7754 predtavuj si svoj pôrod taky aky ho chces a nie taký akeho sa bojíš či nechceš. Inak je to individuálne ci sa podarí prvý den vyvolať alebo tretí...
A tiez prvy den mi u nas v nemocke pôrod nevyvolavali az druhý .U vas to moze byt inak

gr3tch3n
4. apr 2023

@miska7754 Ahoj. Asi záleží aj od toho ako ti vyvolajú pôrod. Mne začali tabletkami. Na obed prvá, večer druhá, potom sa to rozbehlo. Kontrakcie časté, ale neboli hneď extra bolestivé, pekne silneli postupne. Porodila som až ráno. Tiež som sa bála vyvolávania. Neboj, zvládneš to. Veľa žien to malo s vyvolavačkou rýchle, každá sme však iná. Držím palce 🙏

zoe_2
4. apr 2023

Mne vyvolavali v Brne kvoli diagnoze babatka, vecer pred mi dali take ticinky na zmaknutie krkcka, do hodiny mi z toho praskla voda a potom druhy den rano vybrali ticinky- vyzeralo to jak 4 velke tampony a dali jednu tabletku vyvolavaciu a o hodku dalsiu, do 8 vecer som sa moc neotvarala dostaka som teplotu a babo dostako tachykardiu, cize to skoncilo sekciou, no kontrakcie som si uzila

miska7754
autor
4. apr 2023

@gr3tch3n uvidíme dneska mi doktor urobil hamiltonou hmat tak čakám ci sa to rozbehne ak nie tak utorok prijem

gr3tch3n
5. apr 2023

@miska7754 rozbehne, uvidíš 😉 mne Hamiltonov ani nemohli spraviť, lebo som bola úplne zatvorená. Daj potom vedieť 💪☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre