MUDr. Spanka

mcstella
20. jan 2014

Ahojte, rada by som sa Vas opytala, ze ake mate skusenosti s Dr. Spankom. Chodim k nemu do poradne, ale mam z neho zmiesane pocity a nie som si ista ci ho chcem mat pri porode. Pride mi nedosledny, vela veci mu pripomina a ho aj na vela veci upozorni sestricka, ktora je super a pride mi omnoho viac doslednejsia ako on sam. Ak som citala nejake recenzie, tak boli vacsinou len velmi negativne. Som prvorodicka, tak by som naozaj ocenila ak by ste mi napisali Vase osobne skusenosti za posledne obdobie.
Dakujem.

kazunomiya
20. jan 2014

Ahoj, skus tuto otazku polozit v teme o ruzinovskej porodnici (predpokladam, ze myslis na dr. odtial): https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-ruzinov-ake-mate-skusenosti/

pisalo sa tam aj o nom... urcite ho viacere skusenejsie poznaju.

jajau
8. jan 2015

@mcstella Ahoj, chcem ta poprosiť. Aké máš skúsenosti s dr. Spankom a jeho ambulanciou. Som z Mostu a chcela by som tam začať chodiť. Dakujem

stanulienkat
8. jan 2015

Spanka v ziadnom pripade. Je znamy ako uplatkarsky. Ani vlastnu mater by neodrodil bez uplatku. Ked som bola hospitalizovana,tak bez hanby chodil na izbu a pytal od spolupacientok peniaze na ktorych sa predtym dohodli. Pacientka vysla na chdbu aj s kabelkou a za minutu bola spat ma izbe. Co mu davala asi nemusim hovorit. Co som tam lezala sa toto zopakovalo niekolko krat. Je to jeden bezcharakterny clovek. Ak nezaplatis do vrecka,tak sa na teba zvysoka vysere.

sam2
8. jan 2015

Pan Doktor je moj sused cez ulicu...ale ja som ho nikdy nevidela sa usmiat, pozdravit, proste nafukany trulko...ked som bola hospitalizovana v ruzinove a mal vizitu tak sa tvaril, ze ma nepozna... je dobre znami ko "celebritny" lekar 😀 Ked ma chytil porod, tak som sa na vratnici pytala ci nema sluzbu, lebo ked ano, ja vydrzim kym mu skonci 🙂
Podla mna nie je ludsky ale chladny uplatkarsky masiar... 🙂

jajau
8. jan 2015

Dakujem za info.

xxx10
29. máj 2015

S menovaným doktorom som mala chvalabohu iba nepriamu skúsenosť. Avšak aj na základe tej zial musím konštatovať, ze je to jeden velmi arogantný a nevychovany človek. Po ľudskej stránke teda absolútne nespôsobily vykonávať svoje povolanie.

iskrickaa
29. máj 2015

Pisete vsetky o Jozefovi Spankovi? Ja ho poznam len z internetovej poradne a tam dost dokladne odpoveda a zda sa, ze ma rozhlad. Zeby na ukor "realnych" pacientok?

seahorse27
29. máj 2015

Ja ho tiez poznam len z internetovej poradne a z telky. V poradni mi vzdy odpovedal kompetentne, aj ked v písomnom prejave ma taky svojsky humor....je mozne, ze v reali niekedy prekroci hranicu a nemusi to vyzniet dobre. Mala som ho za "prominentného" a teda aj dobreho lekara, tak som celkom prekvapena z negatívnych reakcii na neho...asi mu slava stupla do hlavy.

wegab
29. máj 2015

Je to len medializovany lékař, horsieho som nezazila Vdaka jemu som mala dlho traumu z prvého porodu. Lekar na nič, tak tiež aj porodnica ci v priebehu porodu alebo po porode katastrofalna starostlivost.Pred 9mesiacmi som rodila druhé, na Kramaroch bez známosti, uplatkov a bolo o mna aj malu neskutocne postarane. neustala predporodna, poradna, poporodna starostlivost. Ako keby tam bol celý personál LEN PRE MNA.

xxx10
29. máj 2015

Prispievatelkam, ktore dotyčného pána doktora poznajú iba z internetových diskusii odporúčam ist si jeho odborne a ľudské kapacity preveriť osobne.

feldemanka
29. máj 2015

ahoj, chodim k doktorovi Spankovi , odporucila mi ho moja kamoska, ktora pri nom rodila uz 2 krat a bola s nim velmi spokojna. Nie je ziadna superstar a ani celebrita, proste obycajna zena. Ano, je pravda, ze pri prvom a druhom vysetreni sa ani neusmial a tak, ale ked si predstavis, ze kazdy den jeho rukami prejde kopec pacientok, tak po 8 hodinach by som sa uz ani ja neusmievala a ked ma este aj nejake porody, tak to uz sa vobec necudujem 🙂 Prve som rodila na Kramaroch, ano nemocnica a personal je super, az pokial nemas zaplateneho doktora, co u mna nebola vyhra, ale to je o inom. Tiez si po sekcii prisiel za mnou lekar vypytat peniaze za to, ze ma odrodil, tak mi sestricka musela pomoct a vybrat peniaze z penazenky. Proste, take veci sa stavaju a netreba z toho robit vedu. Co sa tyka doktora Spanku, tak som s nim zatial spokojna, nezvelicuje, neprehana zo vsetkymi vysetreniami a venuje sa do takej miery ako ma pri tehotnej zene. Zasa vsetko zavisi aj od toho, co ocakavas od neho ako doktora. Ak chces, aby sa stale na teba usmieval, staral sa o teba ako o jedinu pacientku, tak si musis najst ineho lekara, ktory nie je porodnik, ale iba gynekolog 🙂 tak drzim prsty pri vybere a hlavne s babatkom nech ste obe v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre