MUDr. Špila, Banská Štiavnica. Máte skúsenosti?

happy8051
25. aug 2010

zakladám túto tému pre pacientky primára pôrodnice v Banskej Štiavnici MUDr Mariana Špilu, ako aj pre budúce mamičky, ktoré rozmýšľajú, že by chceli rodiť práve pri ňom. Zaujímali by ma vaše skúsenosti s ním.

baarb29
9. feb 2015

@vranka6 Srdecne gratulujem k dcerke... Ja by som tiez chcela ist rodit do BS, pocula som len same chvaly a prosim ta nevies aka je tam teraz situacia so Spilovym odchodom?

vranka6
9. feb 2015

@baarb29 dakujem.......podla toho,co ja viem,tak je stale primarom a v blizkej dobe by sa to nemalo zmenit.ono hrozilo,ze od zaciatku tohto roka uz nebude,ale nakoniec zostal.dokedy ale neviem

mouse33
18. feb 2015

☹ ☹ ☹ to snad nie 😠 tak ja to nestihnem 😢

mouse33
25. feb 2015

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
chvalabohu to dopadlo dobre a nemocnica zostava, peticia za zachovanie banskostiavnickej nemocnice dopadla k spokojnosti nas vsetkych, ktori sme boli za jej zachovanie, tak ja sa velmi tesim 😀 a dufam ze vsetko bude prebiehat v pohode a dopadne dobre a v lete v tejto uzasnej porodnici s fantastickou atmosferou privediem na svet nasho druheho maleho cloviecika 😵

janulahu
27. feb 2015

Ja som tam zienky rodila a neodporucam Vam tam ist.Dr Pahuly ci ako sa to vola tak ja som pri nom rodila no bola som pokusnym kralikom nevedel ani ........nevedel co ma robit a ani zasit ma nevedel.Otrasne vedenie proste cele zle.Kvantita prestala kvalitu.Hrozne je to tam a ked ma dietatko problemi tak tam nemaju pomoc pre to dieta.Prevazaju ho do B.B.porodila som v stredu o 22:50 a na druhy den ma poslali domov ze som v poriadku,aby mali kde ulozit ine mamicky tak ma vysackovali na chodbu.Moj malinky bol odvezeny do B.B a to mi povedali 20min.pred odvozom maleho.A NIE SOM JEDINA co sa stazuje na porodnicu v B.Stiavnici.Uz aj koluju reci ze to chcu zrusit ale je mi jedno ci to tam bude,alebo nie,lebo ja sa tam urcite nevratim ked budem cakat babo.NEODPORUCAM porodnicu v B.S

michellemi
22. mar 2016

Nejake nove skusenosti?

gitane
22. mar 2016

@michellemi nateraz sa opäť hovorí o zatvorení pôrodnice, zrejme už naozaj...

michellemi
22. mar 2016

@gitane to naozaj? Aj vies kedy?

nikinka1111
22. mar 2016

Ahojte, neviete náhodou ako sa volá doktorka v BŠ? taká mladunká blondínka. Inak ja na túto pôrodnicu nedám dopustiť. rodila som tam obe deti. prvé u Špilu a druhé práve u tejto doktorky za asystencie primára.

mouse33
22. mar 2016

@gitane prihlas sa do skupiny https://www.modrykonik.sk/group/6485/ a dozvies sa tam viacej, pred mojim druhym porodom sa tiez vo velkom hovorilo o zatovreni nemocnice, spisovala sa aj peticia a chvalabohu ju nezavreli tak dufam ze zotrva nadalej 🙂 a mrkni sa do tej skupiny su tam aktualnejsie info ako tu, toto forum uz tak nefunguje

gitane
23. mar 2016

@mouse33 @michellemi je to na betón. Informácie sú z prvej ruky. Od mája už neberú pacientky. Primár robí čo môže. Medializuje sa to, podpisuje sa opäť petícia. Štiavničania sa chystajú protestovať

michellemi
23. mar 2016

@gitane dakujem za info

matajka
24. mar 2016

ahojte akurat včera som sa dozvedela že baby ktore maju ešte májové termíny pôrodu stihnu odrodit do 31.5.2016 v Štiavnici všetky ostatne mamičky sa budu presúvat do Žiaru nad Hronom :(

gitane
25. mar 2016

31.marca sa v čase od 14-tej do 16-tej bude pred Bansko-Štiavnickou nemocnicou konať protest proti zatvoreniu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre