Pôrod v Prahe

athena7
16. okt 2013

Ahojte kocky mate niektora skusenosti s nemocnicou v Prahe, ktoru mozete doporucit? Sme v stadiu vyberu a nevieme sa rozhodnut. Bol nam doporuceny zatial Motol alebo Ustav pro peci o matku a dite v Podoli. Dakujem.

ellenie
16. okt 2013

Ahoj, ja žijem v Prahe, ale zvolila som si porod v rodnom meste na SK a nemenila by som 🙂 Ale k tvojej otázke - volila by som asi Podoli, tiež som o nom počula len dobre referencie 🙂

dadushe
16. okt 2013

@athena7 Podolí nedoporučuju, z mého pohledu se to tam dost zhoršilo co se týká personálu a lidského přístupu a když, tak hlavně ne na šestinedělí do 4. patra. (já osobně mám špatnou zkušenost) Je to taková výrobna. Motol se naopak prý dost zlepšil, mám teď čerstvou recenzi od manželky bratrance...je to tam prý vynovené a sestřičky v pohodě...(poprvé rodila také v Podolí a nic moc). Do obou porodnic je nutná registrace v 14 týdnu těhu. Za sebe doporučuju Neratovice (nemusíš se registrovat). Je to kousek za Prahou, aktuálně tam mířím...buď Motol nebo Neratovice a když to nestihnu do Čech, tak asi Levice 😉

ludkas31
21. okt 2013

ahoj, segra tiez zije v Prahe a aj tam rodila - Podolí...bola spokojna

adeala
21. okt 2013

@athena7 ja by som volila určite Neratovice 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre