Pôrodnica Antolská a rekonštrukcia oddelenia

janarad
26. júl 2019

Ahojte. Chcela by som sa spytat ako sa zmenila Antolska oddelenie porodnice? Zevraj bola v rekonstrukcii. Niekde som sa docitala ze chceli prerobit cele oddelenie. Mate uz niektora stym skusenost? Dakujem

sintra
26. júl 2019

Bohuzial stale to nie je ukoncene 🙄

janarad
autor
26. júl 2019

@sintra este nie? Ved to uz malo byt 🤦‍♀️ a to co vsetko prerabaju?

sintra
26. júl 2019

@janarad ano, 'malo byt' ale zial realita je inde 🙄 Nuz cele jedno kridlo sa meni na nadstandard, aj okna.

janarad
autor
26. júl 2019

@sintra a cena ostane rovnaka toho nadstandartu ci nevies? A niekde som citala ze uvazovali aj o tom ze zrusia tie navstevy cez sklo aby rodina videla ze by malo byt ako na kramaroch ze normalne moze rodina vidiet babetko. O tom nevies?

sintra
26. júl 2019

@janarad
neviem. Celkovo nikto velmi nevie, co, kedy a ako bude.

sintra
26. júl 2019

ale predpokladam, ze ked to bude oficialny nadstandard, tam budu povolene navstevy aj na izbach.

ada510
27. nov 2019

Ahojte ako to teraz vyzera na Antolskej ktora ste nedavno rodila ?

katty2012
20. dec 2019

@ada510 vsetko hotove, vlavo klasicke izby, vpravo nadstandart, navstevy povolene na izbach, ale len 1 osoba, v jedalni pocet osob bez obmedzenia

ceklis
21. dec 2019

@katty2012 prosim Ta 🙂 co vsetko je potrebne mat v porodnici, resp. potom so sebou? lebo minule pisali aj pyzamo, koselu nocnu a pritom nam tam davali ich nemocnicne, celkom v pohode boli 🙂
moooc dakujem

chiara_elle
21. dec 2019

@katty2012
@katty2012 tiez ma zaujima, co vsetko je tam potrebne si priniest. Kolko je tam tych izieb nadstandardnych a kolko sa plati? A aky je tam rozdiel v porovnani s tou klasickou 3 lozkovou izbou ktora zdielala kupelnu s dalsou 3 lozkovou izbou?

ceklis
21. dec 2019

@chiara_elle rozdiel bude asi ten, ze su len dve baby na izbe namiesto 3. a bude asi tiez zdielana kupelna s inou izbou

ada510
21. dec 2019

@katty2012 ahoj a postele su nove vraj vsade a v normalnej casti hej ? No to ze do jedalne si mozu chodit nastevy aj na izby je dost zle ved kde je intimita ochrana zdravia sukromie ach v v roku 2013 len cez sklo sa pozeralo a bolo to super

janarad
autor
21. dec 2019

Za nadstandard sa plati 20 eur za den. Sme tu len dve a mame vlastnu kupelnu. Izby su povolene na nadstandarde ze max jedna osoba aj na izbu. Inak v jedalni a deti do 15 rokov zakaz. Len cez sklo mozu vidiet babatka

janarad
autor
21. dec 2019

Treba si priniest nocne kosele. Oni sice daju ak nahodou nemas pokial viem
@chiara_elle a nadstandardnych izieb je cela jedna strana oddelenia

katty2012
21. dec 2019

@ceklis

@chiara_elle nocnu koselu ano, plati sa 20 eur/noc, rozdiel je, ze ste 2 na izbe, ked sa neobsadi, tak len jedna, ale zvycajne je poradovnik a caka sa na uvolnenie izby, mate kupelnu len pre vas dve, navstevy su povolene na izbe, v standartnej izbe nie su

katty2012
21. dec 2019

@ada510 ano su, na izbe je navsteva ok, je tam vzdy len 1 osoba, cize max 2, obycajne 2 muzi 🙂 a tiez je este rozdiel, ze na izbe moze byt navsteva od 13 do 19, na chodbe od 13 do 17, alebo od 15 do 17

katty2012
21. dec 2019

@ada510 ano, v tej jedalni je to ako na korze, tam sukromie urcite nie je, to je velky rozdiel, to je asi najvacsia vyhoda nadstandartu

jaja87
30. dec 2019

@katty2012 a pôrodné boxy sú ako na tom?tie sú už tie zrekonštruované či este nie,stále sú oddelene závesmi?dakujem

ada510
30. dec 2019

@jaja87 ak sa mam priznat na tych boxoch som stravila vela casu ako praktikantka vzdy som sa to obavala ze sa tam ocitnem ako pacientka ale ked ten den roku 2013 prisiel dako mi bolo setko jedno i ked som tam bola len hodinku ked som nakoniec skoncila sekcou....

katty2012
3. jan 2020

@jaja87 oddelene zavesmi, nadst. box je mozne si zaplatit - 100 eur, je to ako samostatna izba

tote
6. feb 2020

Zdravim vas, vraj antolska presla rekonstrukciou. Chcem vas poprosit, ak ste tam niektora bola teraz niekedy v poslednych mesiacoch.... Je to ozaj zrekonstruovane aj kupelne? Nema niekto fotky?.... Hoci do sukromnej spravy. Dakujem za ochotu

ceklis
6. feb 2020

@tote rekonštrukciou prešla jedna chodba, ktorá sa stala nadstandardom. Kúpeľňa je úplne nová a pekna. V izbe sú dve postele a obrovský prebalovací pult a kopec miesta. Nefungujú im tam radiátory, tak je tam neskutočne teplo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre