Pôrodnica na západnom Slovensku, kde sa dá zazmluvniť lekár alebo dula

22. aug 2022

Ahojte, prosim viete poradit porodnicu na zapadnom Slovensku/Cechy (okoli myjava, skalica):

- kde sa da zazmluvnit lekar, pripadne aj porodna asistentka/dula
- kde mi pichnu epidural aj cez sviatok o 3 v noci 😀
- v klude aj cechy
- ludsky pristup

Nie som ziadna bio eko prirodzeny porod, len ho chcem prezit dostojne a co mozno bez bolesti a hladam aj ludsky pristup u sestriciek po porode.

hederamonstera
22. aug 2022

V skalici su top sestricky, az na jednu, ale to je taka rypavicna zenska, nic co by cloveka vyviedlo z miery.
Mala som zazmluvneneho primara a dulu, co som nechcela, aby mi spravili, nespravili. Na to, ze som zastanca domaceho porodu, som bola celkom spokojna 🙂 jedine co mi vadilo, bola kazdohodinova kontrola babatka a vyrusovalo ma to, ale to je vsade.
Epidural netusim ale ako funguje, rodila som v case kovidu a vtedy ho nerobili

noami12
22. aug 2022

Ja som rodila minulý rok, viem ze sa da zazmluvnit doktor, ale ja som si ho nezazmluvnila. Mne teda na izbu nechodil nikto každú hodinu babatko kontrolovať, ale zato ja už by som tam 2x asi rodiť nešla 🙂

autor
22. aug 2022

V skalici viem ze nedavaju epidural ked nemaju anesteziologa, cize to je pase. To iste aj myjava. Preto som zvedava ci nejaka v Cechach sukromna alebo niekde tu v okoli..

noami12
22. aug 2022

Veľmi si chvália Breclav 🙂

hederamonstera
22. aug 2022

@noami12 myslela som babatko v brusku😁

noami12
22. aug 2022

@hederamonstera aha tak 😀 tak to potom áno a v tých bolestiach to bolo naozaj otravné, najväčší level bol keď chodila za mnou sestrička aby som išla spať a ja nie a nie zaspať a o 00.00 som konečne zaspala a došla do tej izby a začala ma tlapkať po ramene ze ci spim 😀 reku áno, že dobre iba to som chcela 😀 od jedu mi začali v tom kontrakcie 😀 a od pol noci do 8.50 som sa trápila v bolestiach 😀

terezajakubkova
1. okt 2022

Ja posobim ako dula v Skalici

terezajakubkova
1. okt 2022

Ja posobim.ako.dula.v Skalici😉

luliu
1. okt 2022

Antolská, Kramáre, Ružinov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre