Ako odstrániť pach potu z tričiek?

6. aug 2023

Ahojte, mam taky delikatny problem s trickami, po oprati na niektorych veciach citim pod pazuchami este pot. Akoze ja ozaj nechapem baby, je mi to trapne, lebo kazde rano a vecer sa sprchujem, samozrejme si tie ciste pazuchy natrem rexonou a vzdy si davam ciste tricko. A niektore tie tricka po vytiahnuti z pracky smrdia pazuchami, ja uz neviem, ci to mam len ja taky problem. :( nie je na to daky trik, jedla soda alebo co by to vytiahlo? Viete poradit? Vdaka

iwesska
6. aug 2023

Ak su to tricka s primesou polyesteru,tak to je bohuzial zalezitost materialu. Ten pot sa tam zazerie a ani ciste telo nepomoze.

amonet
6. aug 2023

sanytol. namocit trochu pred praniim. pozor fakt iba chvilu lebo ak je to viac ako 10minut ostanu fleky

marcellka32
6. aug 2023

To je zlý materiál trička..hľadaj bavlna

akiana
6. aug 2023

Mala som roky tento problem, na to pomaha 2-3x to dat do susicky. Skusala som asi vsetky pripravky, lenze tie bakterie, co ten pach sposobuju, spolahlivo zabije len vysoka teplota v susicke.

ikissedagirl
6. aug 2023

Áno. Tiež som mala par takych triciek. Vyhodila som do koša. Načo je mi tričko, ktore sa nedá nosiť ?! 🥵

akiana
6. aug 2023

@marcellka32 Aj bavlnene, tie potove bakterie sa tam po castom noseni nejak “zazeru”, a uz nejdu von beznym pranim

marcellka32
6. aug 2023

@akiana neviem, ja mám tričká roky, používam persil prášok a sanytol...tričká voňajú a to ja mám citlivy nos

zuzkaa1991
6. aug 2023

Este skusit ocot namiesto avivaze ;) pustit l3n tie všetky tričká normálne dat prasok ocot
Muzovi uterák z roboty tak smrdel tak som vyskusala ocot a prešlo

evaachesa
6. aug 2023

Skús dať na to miesto sódu, zapracovať trochu prostriedku na riad a naliať 3% peroxid vodíka. Chvíľu nechaj postáť, trošku pošúchaj v rukách a daj vyprať. Namiesto aviváže ocot.

svetlonos
6. aug 2023

Dr backman - cistiaci prostriedok rozprasovac proti potu z DM drogerie. Je super a funguje

pkgirl30
6. aug 2023

Skús tento produkt v DM, exmanžel mal ten istý problém od kedy to používa má pokoj

zorkahorka
6. aug 2023

No presne! Tricka mojho muza tak citit, ma velmi silny pot. Pomoze, ak dam prat na dlhsi program. Len tym padom budes dlhsie cez den prat 🙂
Ja osobne sa ovela menej potim jedine po lady speed stick - sucha verzia, nie gelova. Rokmi overene, nic ine mi nezabera. Bohuzual, nie vsade ju kupis. Urcite ju najdes v drogerii teta.

nevenka
6. aug 2023

@iwesska ja sa nadmerne potim, nosim len bavlnene tricka a citit to tiez. Nic na to nepomaha.

nevenka
6. aug 2023

@svetlonos oooo, toto musim skusit...

nevenka
6. aug 2023

@marcellka32 to nie je pravda. Aj na bavlnenych to je.

nevenka
6. aug 2023

@marcellka32 no tak sa asi vela nepotis. Ja nadmerne cely zivot a bohuzial...😪. Aj cez tu silnu Rexonu, to ako keby som si nic nedala.

robodracica
6. aug 2023

sanytol mi pomohol

robodracica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
6. aug 2023

@nevenka ak sa veľmi potis, skús driclor z lekárne, vyšetrenie štítnej žľazy, a tričká prať na 60 so sanytolom+vo vycistenej práčke
Mne stačí tuhý Dove antiperspirant

marcellka32
6. aug 2023

@minenkak pre mňa je ten denkmit ako voda, sanytol na prádlo je lepší

minenkak
6. aug 2023

@marcellka32 tak akúkoľvek dezinfekciu na pradlo

mamelka
6. aug 2023

Ja som raz citala od jednej radu,ze je dobre pouzivat pánsky deo, ze su lepsie. Ja som mala po pôrode dlho s tymto problem,že som sa velmi potila.(Len ako tip)
Prádlo periem klasika a nemám problém

rillwen
6. aug 2023

Ja by som povedal že problém bude práve v tej rexone. Také pravidelné používanie stimuluje tvorbu agresívneho potu ktorý sa následne ťažko vypiera.

dominikamacakova
6. aug 2023

Oprať na 90° a ktoré sa zničia tak vyhodiť. Vyhodiť ich budeš musieť tak či tak

laura164
6. aug 2023

Prať na 60, to pomôže

marcellka32
6. aug 2023

Kúpiť tričká z ekologickej bavlny, hodvábu, ľanu...tie smrdieť nebudú
Pot veľmi ovplyvňuje aj strava, korenisté jedlá, veľa cesnaku

autor
6. aug 2023

Dievcata, ale ja neviem, ci je to problem mojho potu, lebo ja sa dako moc nepotim - myslim, ze tak normalne a co je divne, ja nesmrdim. To nie ze sa len ja necitim, ale ja nemam problem sa spytat muza, sestry, mamy, kolegyne ze ci nesmrdim a myslim, ze tieto blizke osoby by nemali problem povedat mi pravdu. To len niektore tricka a niektore saty akoby to do seba nasiakli, je mi to naozaj divne. Niektore aj 100% bavlnene. A niektore vobec.
Asi skusim ten prostriedok z DMky, ak nepomoze, tak do kosa, lebo saty na 60 oprat nemozem a ako tu bolo napisane, do kosa pojdu tak ci tak 🤣

dididudu
8. aug 2023

Skús gélový lady speed Stick. Ja som mala extrémny problém s potením po pôrode a toto je moja jediná záchrana ktorú neprepotim a cítim sa stále sviežo 😊

bara_borka
9. aug 2023

mne sa to tiež stávalo na krátkych programoch (denne pranie, mix, atď), potom som skúsila dávať dlhšie programy (teplotu som nemenila, 30-40), a pomohlo. takže odvtedy každá práčka perie cez dve hodiny, dávam programy syntetika alebo bavlna.