Poraďte zvrchu plnenú práčku

24. apr 2023

Dievčatá poraďte prosím pracku, zvrchu plnenu.
S čím ste spokojne? Nechcem nič najlacnejšie, ale ani nemám 800€ na novú 😔
Naša včera dosluzila....
Ďakujem

brembo
24. apr 2023

určite nie Electrolux.

janetinka27
24. apr 2023

mam aeg, periem vela, ma 5 rokov, zatial ok

brembo
24. apr 2023

tiež som prešiel na AEG ale nakolko ju máme len týžden,nemožem sa vyjadrit k životnosti. Predtým mali skvelé recenzie na spolahlivost a životnost,či je tomu tak i teraz,sa dozvieme až o niekolko rokov. Poradil by som Bosch,ale ten zvrchuplnené už nerobí a od dobroty nevie,čo pýtat za obyčajnu práčku. Siememns to isté. Miele je cenami uplne mimo.

brembo
24. apr 2023

Celkom tiež chvália Beko

ikonica
24. apr 2023

Mali sme electrolux... Sluzila 12 rokov.... Nedavno odislo lozisko, otec ho vymenil za 25 eur a pracka u brata funguje dalej.... My sme si uz kupili vacsiu spredu plnenu....

barbora19911
24. apr 2023

My sme kupovali AEG ale hlavne kôli tomu že ja mám práčku v kuchyni keďže v kúpeľni nieje miesto a potrebovala som tichú že si môžem v kľude variť a práčka nebude hlučna toto je moja druhá práčka v živote pred tým sme mali Elektrolux ale táto sa mi zdá taká robustnejšia pevnejšia perie kvalitne rýchlo nemá filter ktorý treba čistiť len ten jeden na veľké nečistoty a už by som inú nechcela som maximálne spokojna ..cena bola ale okolo 580 eur

3009
24. apr 2023

Aj ja mám asi 1 rok AEG zvrchu plnenú a som veľmi spokojná. Predtým som mala Whirpool a to sa nedá porovnať.

zuzzuzi909
26. apr 2023

Vyskusaj pozriet napriklad od Philco, dobre ceny maju a je to dobra znacka, mam s nou skusenost pri niekolkych spotrebicoch a nemenila by som.
Pozeraj spotrebu vody, elektriny, cenu, to boli pre mna take zakladne veci ktorymi som sa riadila.

daniela2202
2. máj 2023

Je to vždy len o šťastí