Skúsenosti s práčkou Zanussi Zwq 61215 Wa

jankaroy
10. dec 2014

Uvazujem nad kupou tejto pracky, chcem vediet ako ste spokojne tie co mate tuto pracku alebo Zanussi zvrchu plnenu.
http://www.nay.sk/zanussi-zwq61215wa/d-334962-c...
Teraz mame resp. sme mali Whirpool AWE 6315, 800 otackovu stala cca 370 euro, a kedze dosluzila, mali sme ju 8 rokov tak ideme kupovat novu.
Dakujem za vase nazory 🙂

csenibaba
10. dec 2014

Ahoj ja mám zanussi trosku starsi typ uz funguje viac nez 3 roky bez problèmov,som s tym spokojná!Ale ked trosku popozerás po internete(heureka.sk,atd)túto pracku vies aj o mnoho lacnejsie kúpit🙂

jankaroy
autor
10. dec 2014

Ano viem ze sa da aj lacnejsie, ale budeme ju brat z Nayka lebo berieme na splatky cez Quatro.

nikina17
16. dec 2014

@jankaroy neviem ci ste ju uz brali, ja tiez nad nou uvazujem a maju ju teraz lacnejsiu v TPD a tam sa da tiez na splatky zobrat 🙂

jankaroy
autor
16. dec 2014

@nikina17 zatial sme este nekupili, dakujem za informaciu 🙂

sophie32
14. júl 2015

@jankaroy
@nikina17 Ahojte dievcata, viem ze trosku stara tema. Kupili ste nakoniec pracku? Ako ste s nou spokojne? Vdaka velmi

nikina17
14. júl 2015

@sophie32 kupili a popravde uz mame novu Whirpool. Po par mesiacoch mi presne tyzden pred Vianocami na nej odisli dotykove tlacitka start/stop a odlozene pranie. Reklamacia na dlho;servisak nechodil a kedze trebalo prat tak sup ho kupit novu 😊 Jezisko sa na Vianoce plesol po zadku. Vybrala som si whirpol so 6 zmyslom,vazi pradlo,reguluje spotrebu vody. Je na nej vela programov a hlavne ukazuje cas do konca prania co zanussi nemala. Taktiez na kratsie programy prania,takze klydbe aj vuac varok pradla otocim 😊 mna ta zanussi sklamala 😕 nakoniec ju po sviatkoch pozrel servisak,boli vyskocene gombiky pod doskou asi ako zmykala alebo neviem preco. Uz ide,dali sme ju starkym. Ale ja osobne by som ju uz nechcela v porovnani s touto mojou novou.

sophie32
14. júl 2015

@nikina17 No tak to si ma nepotesila...teda potesila, lebo este som ju neobjednala... 🙂 Tak mozem hladat dalej. Nechcem investovat prilis vela...viem, ze Bosch a Siemens a podobne znacky su dobre, ale tam uz platis viac...

nikina17
14. júl 2015

@sophie32 Prepac 😕 tak mozno sa nepokazi kazdemu,ale tak pisem za seba 😕kazdopadne poradim ti, nekupuj si dotykovu ale klasicke gombiky a klasika koliecko na programy 😆😆😆😆 poznam viacerych co im odisli prave dotykove panely. Skus pozriet nejaku Whirpool ked nechces Bosch a podobne drahsie znacky. Pripadne aj Zanussi ale nie dotykovku. A urcite nech ma displej - dlzka prania- odporucam 😊 vela zdaru pri hladani

jankaroy
autor
19. júl 2015

Kupili sme ju po Vianociach a som s nou velmi spokojna, periem na nej v priemere 4krat do tyzdna, takze je vytazena niekedy v jeden den aj 2 krat. Ma dotykovy displej na programy, jedine tlacidlo on off je mechanicke. Ma moznost skratenia programu a odkladu prania, kde si mozete nastavit o kolko hodin ma pracka doprat Mozem len odporucat 🙂

asfalothfromrivendell
22. júl 2015

@nikina17 a akú whirlpool si kúpila?

nikina17
23. júl 2015

@asfalothfromrivendell whirlpool WTLS 60812 ZEN, je na 6kg, energeticka trieda A+++, az 1200 Rpm. Podla mna he super

asfalothfromrivendell
28. júl 2015

@nikina17 ďakujem