MUDr. Kirschová - blombovanie zúbkov v narkóze

pillipilli
10. nov 2016

Ahojte chcem sa vas opytat na Dr. Kirschovu z BB . Robila vasim detom zubky v celkovej narkoze? Ak ano, ako to prebiehalo,boli ste spokojne? Dakujem

maminkaat
10. nov 2016

Ahoj len otazka kolko ma rockov tvoje dieta?

pillipilli
autor
11. nov 2016

3roky

vonava007
11. nov 2016

@pillipilli a preco chces v narkoze? Minuly tyzden vrtala ina pani zubarka nasej 3 ročnej zub a mozem povedat ani nepipla. Dala jej aj injekciu a vsetko bolo super. Este mame dalsie kazy tak nas to caka este. V narkoze robili 9 zubkov mojmu synovi, mal 4,5 roka a nikdy viac to uz nedopustim. Pre deticky je to tazky zasah.

pillipilli
autor
11. nov 2016

@vonava007 ahoj no preto ze bol uz raz u zubarky a uz sa jej nedovoli ani dotknut. Proste to nejde inak.

pillipilli
autor
11. nov 2016

@vonava007 este som chcela spomenut , ze ja som tiez protestovala ale boli sme u teej pani Kirschovej a je perfektna jej sa maly nebal. Vidiet ze ma deti rada. Vraj mu daju len nejaku slabulinku na 15 min

vonava007
11. nov 2016

@pillipilli viem ze s detmi je to u lekarov vseliake...... drzim palceky malemu.

matabb73
11. nov 2016

Mojej dcére robila tiež, keď mala 3 roky. U zubára nechcela ani ústa otvoriť. Mala 5 kazov a jeden rovno na vytrhnutie. Urobilo sa jej to v priebehu 4 mesiacov a to sme poctivo čistili. So zákrokom som bola maximálne spokojná. Sú tam milé sestričky a aj doktorka je fajn. Teraz má dcérka 8 rokov a ani jeden kaz odvtedy.

svsm
20. mar 2019

Prosim Vas velmi pekne vie mi niekdo poslat na pani Mudr stomatologicku Evku Kirschovu kontakt? Velka vdaka vopred ja uz nebyvam v bb. Ale nas odporucili ku nej.