Opravovanie zúbkov v narkóze

domka25
8. aug 2016

Chcem sa spytat najde sa tu niekto kto daval detom opravovat zubky v narkoze?Ako to prebiehalo?Co vsetko je k tomu potrebne?Dakujem

lilu74
9. aug 2016

opravit zubky v narkoze? 😲 nad strojcekom na zuby si nerozmyslala? uz su nove inovativne formy strojcekov skor by som to riesila tymto sposobom.

p_z
9. aug 2016

@lilu74 Netušila som, že tie moderné strojčeky su natoľko inovatívne, že dokážu vyriešiť zubný kaz...

marcelatje
9. aug 2016

@domka25 potrebujes komplet predoperacne vysetrenia.

shia
9. aug 2016

kamarátka dávala, a stálo ju to 800 eur, lebo to robia len súkromní Dr, čo viem...a 4 hod tušim jej opravovali, viaceré, a dokonca mliečne, stoličky...

lilu74
15. aug 2016

@p_z v prispevku sa zubny kaz nespominal...

p_z
15. aug 2016

@lilu74 Skús sa opýtať ľudí vo svojom okolí, čo rozumejú pod pojmom "oprava zubov". Samozrejme, ak nie si zo Šamorína a podobne..

sardinka335
15. aug 2016

niektorí zubari davaju len lahke sedativa, dieta nejde do celkovej narkozy, vypije džus s oblbovakom a tak to robia. Treba sa informovat v nejakom sukromnom zubnom centre. My chodime do Evident, tam tiez toto robia.

sunshine85
17. sep 2016

@domka25 s detmi by som narkozu nepodstupovala veru...dobry detsky zubar dietatku da vypit oblbovak - ale to neznamena ze dieta bude spolupracovat - sluzi to cisto na to,,ze dieta si to nebude pamatat.

robin30
17. sep 2016

Nam robili zubky v narkoze maly ma desat je autista nie je to klasicka silna narkoza a je len na cas nevyhnutny na vykon nasmu trhali tri zlomene zubky a plombovali tri bolo to bez stresu a nervov takze za mna ano