13-ročná dcéra a 18-ročný chalan

11. máj 2024

Ahojte,mam podozrenie ze moja 13 rocna dcérka chodí s 18 ročným chalanom videla som ich správy a na 13 rokov to bolo dosť nevhodné a podľa správ mam pocit ze už skúsili spolu aj niečo viac, a to viac krát než raz. Mám pocit že spolu skúsili aj niečo ako alkohol či cigarety no niesom si istá. Máte nejaké skúsenosti? Ak áno budem rada za každú radu.

PS: sme rozvedený a dcéra je každý 2 víkend u otca.
A ja nemám pravidelne kontrolu nad tým co robí .
A on ju hrozne rozmaznáva a dovolí jej všetko neraz som sa dozvedela že bola vonku do 3 ráno alebo spala u priateľa. A bývalý mi hovorí že je to aj jeho dcera a ze na tom nevidí nič zlé a také že moze byt tehotná na to mi odpovie že je rozumná a on jej verí.A samozrejme že vždy som zlá ja . 😞

hipuska
11. máj 2024

Nič iné ti neostáva, len otvorený rozhovor s dcérou. Vysvetlil jej,že ak by išlo o sex, jej frajer môže ísť do väzenia. Alkohol a cigarety...no, nedavat peniaze a fakt ten rozhovor

deti95060810
11. máj 2024

keby mne povedal že dieťa bolo von do 3 hod. ráno tak už sa radím s právnikom...
to chceš nechať len tak?

autor
11. máj 2024

@hipuska peniaze má od frajera :(

autor
11. máj 2024

@deti95060810 bývalý je právnik :( a keď to budem chcieť riešiť mi zoberie dcérku kedysi sme spolu mali úžasný vzťah s dcérkou sme boli nerozlucitelne a teraz no je mi z toho do plaču. Bývame v byte manžel ma nádherný dom a ja už vážne neviem :((

kacena4
11. máj 2024

no ty mas dieta 90% mesiaca a zvalujes to na byvaleho? smutne, tu si pytat rady, co tak rozhovor s dcerou, zavolat si jej priatela a vydiskutovat to? nastavit pravidla? drzim palceky

januska12323
11. máj 2024

Akože čo máš robiť? Nič nechaj to tak a o rok budeš vychovávať vnúča.

deti95060810
11. máj 2024

no nech je právnik, aj tak by som to tak nenechala. čo on už môže všetko?

13 r- má večer sedieť doma a pripravovať sa do školy.

minenkak
11. máj 2024

No chlapca by som udala,najprv by som ho na to upozornila a ak by nepomohlo polícia, ať si kto chce čo chce říkae

sasa1310
11. máj 2024

rob niečo žena, lebo toto nedopadne dobre a budete ešte všetci plakať.

nicoletta98
11. máj 2024

Fuh toto nie, to je na políciu rovno… nie len tehotenstvo ako bolo spomínané vyššie , ale aj traumy neskôr, ktoré môže so sebou tahat aj niekoľko rokov…keď bude staršia, tak ti poďakuje , ak to zacnes riešiť teraz

olimuc
11. máj 2024

Dcere by si mala vysvetlit. Ze jej frajer je jednou nohou v base. V 13 rodit nebude sranda … keby mi povedal dospely chlap, ze verí 13 rocnemu decku co sa taha s 18 rocnym, asi dostane panvicou po hlave. Ty budes ta sprosta co sa bude starat … a 18 rocny sa na 13 vykasle … na co myslis, ze ju ma ked nie na …. Je to len decko s neskoncenou ZS, keby mu nedala neopre o nu bicykel, len chlapec moze mat trochu pedòfil e sklony … keby mala 16-17 ok … ale 13 ???

som_realistka
11. máj 2024

Nedopadne to dobre, ale píšeš, ye bývalý je právnik, on si neuvedomuje, že frajer vlastne pácha trestný čin? 13rocna môže 100x súhlasiť, stále je"pod zakonom". Daj rozhovor s bývalým, ale najprv si prefot všetky správy z dcerinho mobilu. Ak nepríde k rozumu, pohroz trestným oznámením na frajera aj nanho - on je zodpovedný keď sa 13ka túla do 3 v noci. Keď mladá nedajbože otehotnie, zostane to všetko na tebe a ty budes za najhoršiu.

yoxinka
11. máj 2024

13 ročná je decko, mladý keď si s ňou zasexuje, spáchal trestný čin. S chlapom ste asi pekne na nože, keď si takto na tebe mastí ego a bludári dcéru. Neviem, ktorý príčetný dospelý chlap by povedal, že verí 13 ročnej, ktorú zblbol 18 ročný chalan. Tvojmu ex zjavne ide len o to ako ťa nas*ať, dcéru má na háku. A čo máš robiť? Chalanka by som si zavolala a vysvetlila mu, že keď nedá dcére pokoj, najbližšie sa budete rozprávať na polícii, lebo naňho podáš trestné oznámenie za zneužívanie maloletej 😉. A dcére by som povedala, že jej frajer môže kvôli nej skončiť v base.

heleninamama
11. máj 2024

Neverím, že exmanžel je právnik. Jednak by poznal dôsledky takéhoto správania mladistvej a za druhé, VŠ vzdelaní ľudia majú so svojimi deťmi iné plány a očakávania ako nechať ich trtošiť sa v 13 s frajerom. A vyjadrovanie matky mi tiež príde veľmi jednoduché, intelektuálne obmedzené a jej názory a argumenty sú doslova hlúpe. Už len s takouto ženou by sa nejaký právnik zahadzoval. 🤣
Zase nepodarený pokus o trolling, aby to tu žilo. Alebo nudiace sa decko.

dadka1997
11. máj 2024

Tam nepotrebuješ skúsenosti, otvorene treba komunikovať s dcérou

deti95060810
11. máj 2024

@heleninamama ale si jej dala...

simca06022011
11. máj 2024

Rovnako neverím ze ex je právnik. Inak by som sa s ním seriózne stretla a vážne pohovorila, či to myslí vážne... 13r baba nemá čo po nociach vonku behať. K tomu o 18r frajerovi môže len snívať. Sex úplne tabu
.. to ak podporuje, dceru si spacifikujem doma sama a aj frajera, ale ak ak by ex povedal slovo na to, tak dá vidíme na sude. Dôkazy pozbierať ze necháva 13r !!! Dievča nocovat s 18r frajerom, flákať sa po nociach... ,) dcéru by videl.od 8 do 20tej... alebo.ju pobalim ockovi.

babulkomale
11. máj 2024

Nie, nemám skúsenosti. V trinástich som si šila na Barbiny a čítala knihy. Mala som aj frajera, ale max sme sa korčuľovali držiac sa za rukt, občas nejaká pusinka. Panna som bola ešte dosť dlho, nechcela som riskovať. Ani s alkoholom som v tom veku nemala skúsenosti.
Stačí takto?

judar
11. máj 2024

No pekna to doba ked 13r sa taha a sexuje s 18r a este od neho dostava peniaze, este ktomu prespava u neho a do 3 rana si labzuje kdesi vonku ako panicka....tam by sa mala hrat este s babikami a nie s penisom....toto je nielen na policiu ale este aj na socialku...ako matka si strasne slaba bytost ked si snou nevies rady, ine by takuto dceru keby im este ktomu prisla domov nedajboh este tehotna poslali na potrat a cakom pak aspon na rok do nejakeho napravneho centra aspon na rok

jenn7
11. máj 2024

13 rocna je vonku do 3 rano alebo prespi u frajera? A ja som dnes sfukla 14 rocnu, ktora prisla o polhodinu neskor ako mala… prisla o 19.30🙈.

marcelka49
11. máj 2024

Jedine rozhovor s dcerou a jej priatelom….dceru vies “vystrasit”, ze jej priatel moze ist do vazania za sex, pretoze ona je neplnoleta…ucia sa to aj na obcianske,ak je nahodou osmacka…okrem ineho dcera mozno bude zatlkat, tak nic ine neostava,len pohrozit tomu chlapcovi… z oci do oci. Snad to dobre dopadne🙏 a z casu na cas by som si odsledovala,ci je dcera vecer u manzela…nech ti ju da k telefonu aspon. A ak nie, riesit to este lepsim pravnikom,aby bola dcera vyslovene pri tebe

som_realistka
11. máj 2024

Inak, k je to pravda, tak tvoj ex je pako a ty ani neviem co, môj ex keby zistil ze nejaký 18 r chalan spi s našou 14, tak ho zavesí za gule do prievanu a povie mu ze nech sa modli aby som sa k nemu nedostala ja. Vezmi dôkazy a pohroz starému aj mladému a s dcérou vážny rozhovor. Bojíš sa ho lebo je právnik, keď je taky veľký právnik a tatko, prečo nebojoval o striedavku. Len preto, lebo víkendy ako tak znesie a o nič sa nemusí starať, len ta vytáča, straší a máva s tebou. On nikdy nebude bojovať o zverenie, lebo by sa karta otočila.

h2
11. máj 2024

13 ročná spí u 18 ročného frajera?! Tatko je normálny?! 😯

rozculena
11. máj 2024

vie ten chalan vôbec,že ona má len 13?

hopsas
11. máj 2024

Veci ktoré si naznačila sú predsa trestné takže za.mna je nepochopiteľné že sa tu rozpisujes namiesto toho aby si šla prefackat toho fešáka a rovno ho aj udať na políciu..s dcérkou by som šla na gyndu a bolo by vymaľované ..akože necháš si zneuzivat dieta??? Šak je pod zákonom, je to decko ešte

butterflyeffect
11. máj 2024

Tatko pravnik a nevie ze ak 13 rocna spi s 18 rocnym tak je to na basu? Asi s tym by som vysla na mladi aj tatina a konfrontovala aj priatela… kludne aj policiu ved 13 rokov to je este dieta!

darinkal
16. máj 2024

13 ročná ??????!!!!!!!!!!!!!!! Tak toto je moc. Je to ešte decko !

mantilka
17. máj 2024

Tatko je asi poriadne naivný. Poriadne sa s ňou porozprávaj. Odfoť správy a vytlac odliz niekde dokazy. Keď bude zatĺkať alebo odmietať sa otvorene rozprávať treba jej pohroziť, že ju vezmeš ku gynekológovi a keď nebude panna udas jej frajera. Toto oľutujete všetci, keď ihned nezakrocite.

mantilka
17. máj 2024

To nie ze mlady pôjde sedieť, ale aj teba si ako právneho zástupcu maloletej podajú na polícii, že si ju nechala zneužívať dospelému chlapovi.