17 ročnej dcére som našla na krku cucfle

3. okt 2020

Ahojte mamičky,ako by ste reagovali keby ste si všimli že vaše dieťa(15+) ma cucflek?Dnes ráno som si všimla u mojej 17 ročnej dcéry že ma na krku cucflek.Ona nevie že som ho videla a vôbec neviem či jej mam na to vôbec niečo hovoriť.
Ďakujem

anjelicek26
3. okt 2020

17 rocnej by som to neriesila absolutne, tak ma asi priatela… nechaj tak.. poucenie o ochrane mate hadam zu za sebou, je to rozumne dievca, bude to v poriadku… ved aj my sme v Tom veku uz neboli ziadne neviniatka… ked to bude vaznejsie, ona s tym prijde sama a povie ti to…

thoughtfulweirdo
3. okt 2020

Tak 17 je uz dost velka, snad uz jej davno bolo vysvetlene vsetko ohladne ochrany voci sexualne prenosnym ochoreniam a tehotenstvu, tak uz hadam len navrhnut, ze si tu pre nu, ak si chce pokecat a zdoverit sa 🙂

caroline_
3. okt 2020

ved je skoro dospela preboha..ja v jej veku som mala trojrocny vztah ..neries to

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
3. okt 2020

Nedajú si vysvetlit, že to nie pekne, každý sme tým prešli si myslím

marca12
3. okt 2020

Asi nemate velmi blizky vztah,ked si to hned neokomentovala. Snad ste aspon mali rozhovor ako sa chranit. Ja by som sa asi nezdrzala vtipneho komentara a neskor jemne vysvetlila,ake je trapne sa takto nechat znackovat

luba41
3. okt 2020

no nič..chalan sa tým ešte aj "pýšil" ☹.čo mu na to povedať?jediný, kto to komentoval bol 80 ročný dedko..

abbey1
3. okt 2020

Mama moja! Má 17!!! Nie 14!

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
3. okt 2020

Nič by som nevravela, predpokladám ze vie ako sa chrániť a ako vznikajú deti...

veronikaszabova
3. okt 2020

Neriesila by som to, ved ma 17nast.

tanyan
3. okt 2020

Asi by som jej ponúkla nejaký krém s heparoidom s otázkou, či tomu chce pomôcť alebo sa chystá ukazovať to spolužiačkami v škole... 😀

danielahamar
3. okt 2020

@tanyan môj to po poslednom ukazovani na krku, ma na kľúčnej kosti, tam to nie je vidieť si mysli😆😆, ale mama vidí všetko 🤣🤣

chocolatte1
3. okt 2020

@marca12 na základe toho, že to nekomentovala nemajú blízky vzťah ???
Kokos ženy sa spamätajte, každá žena vychováva svoje dieťa s najlepším vedomím. To, či preberajú úplne všetko je snáď ich vec. Dieťa ma mat aj určite súkromie a bech mne mama komentuje v puberte všetko asi s ňou dnes nemám vzťah aký mám.
Nie každý v rámci blízkeho vzťahu s matkou rozoberá intímnosti 😉

komir63
3. okt 2020

No a čo? Vždy lepšie ako keby si jej ten cucflek urobila ty, aby nezaostávala za spolužiačkami. 🙂

marca12
3. okt 2020

@chocolatte1 nemyslim intimnosti. So mnou sa napr.mama vobec nerozpravala o sexe. Sex bol nieco zle,strasne,co sa nesmie... takze aspon ten zaklad by malo dieta pocut od rodica.

deti95060810
3. okt 2020

upozornila by som ju na to... nenechala by som to len tak, a robila sa že nič nevidím.... Ale zas robiť z toho nejakú drámu by som zas nerobila...😉

patka06
3. okt 2020

zrejme sa nepochválila, že má priateľa ...prečo to viete len vy dve ..ale zrejme nemáte moc dôverný vzťah, takže by som to nekomentovala ...17násť je vek kedy je to už celkom normálne

katarinka89
3. okt 2020

To vážne? A ty si už zabudla na svoje mládí?

sasi_timi
3. okt 2020

Tiež som tak chodila domov 😂 neboj skús len povedat nejakú vtipnú poznámku, určite ju nehreš za to

amelie2017
3. okt 2020

Tak bud to ma od priatela, snad o nom vies a dcera vie, ako sa chranit pred nezelanym tehotenstvom, alebo od kamaratok, kamaratov. Pamatam si, ako vsetkym prislo vtipne robit cucflaky.
A co jej mas hovorit? Nic, aj tak jej to je asi blbe. Inak cucflaky su podla mna vsetky naschval, este nikdy som nikomj neurobila a ani mne nikto neurobil cucflak ani pri tom najvasnivejsom sexe.

ckatka
3. okt 2020

Co si....ja keď som mala.17...uz som chodila a aj spavala s terajším manželom...
Daj jej pokoj hlavne...

nini1010
3. okt 2020

Dnes sexuju 13 rocne,uplne vazne...Neriesila by som cucflek ale spytala by som sa jej v klude vecer ci ma priatela.O cucfleku by som nic nehovorila.17 rocna ved to je uz zena!Radsej zapracuj na vztahu medzi vami aby ti o chlapcoch rada hovorila a boli ste kamosky.

suzie26
4. okt 2020

Mňa rodičia vždy perfektne zdrbali hoci som mala ďaleko viac. 😁 Mali pravdu je to detinské a nevhodné takto chodiť s cucflekom.

leskovael
10. okt 2020

naozaj toto riešiš že nevieš ako u 17 ročnej reagovať na cucflek? Hádam všetko ohľadom chráneného sexu vie, tento rozhovor by ste mali mať už za sebou, pretože je dosť možné že ona za sebou sex už má... A na cucflek by som jej nepovedala nič v takom veku, čo jej povieš? Že je to škaredé? Však asi každá jedna behala v podobnom veku s cucflekom

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz