Čísla zošitov pre piatakov

18lucy11
5. sep 2021

Dobrý deň. Prosím Vás viete mi poradiť ake cislo zošita pre piaty ročník potrebujú na predmety dejepis,biologia a geografia poprípade aj iné predmety.Ďakujem

lucka_ke
5. sep 2021

na dejepis mali malý riadkovaný, na biológiu malý čistý, na geografiu žiadny tam dostali pracovný zošiť a len ten vypĺňali

anesim
5. sep 2021

@18lucy11 to zalezi od ucitela, ale vacsinou su to A5 linajkove,
Napr na ANJ my pouzivame od 4.roc velke linajkove,

siska53
5. sep 2021

@18lucy11 Podla mna zavisi od ucitela. Ja cakam na pokyny, ake pridu od jednotlivych ucitelov.

michellemary
5. sep 2021

Každý učiteľ si určuje sám.

lucka_ke
5. sep 2021

pýtala som sa teraz syna a malé čisté mali na biológiu, fyziku a chémiu
veľký čistý na matematiku
ostatné predmety riadkované, veľký na slovenčinu a angličtinu, ostatné malé

zuzanockamt
5. sep 2021

@18lucy11 to ti povie konkrétny učiteľ tvojho dieťaťa

simona139469
5. sep 2021

Dejepis a biológia sme si mohli my na našej škole vybrať, geografia sme zošit nepotrebovali, matika veľký čistý, slovenčina, Anj hlavne riadkovany aby bol, fyzika čistý veľký. Záleží od konkrétnych učiteľov.

sara07
5. sep 2021

záleží od školy a uč
na dejepis maly linkovany
na bilogiu + geografiu velky čisty lebo sa aj kreslilo - nemali zase pracovné zošity napr u nas
a nezabudni na laborku z bio tam bude určite velky čisty to sa myslim rokmi nemenilo

andrea78
5. sep 2021

@18lucy11 zalezi od ucitela, ani syn ani dcera nemali male zosity, vsetko velke. Bio cisty, dej a geo riadkovane.

bimbambim
5. sep 2021

Matika veľký čistý.Fyzika malý čistý.Slovina ,literatúra,anglina, geografia veľký linajkove hrubší.Dejepis , biológia mali malý linajkove hrubší.