Čo dať triednemu na strednej škole?

sulong
29. jún 2022

Milé žienky chcem sa spýtať čo dávate triednym učiteľom, myslím mužom.Dcera je prvý rok na strednej a doteraz mala vždy ženu triednu tam problém nebol vždy som vedela ale teraz no neviem káva, dezert to viem aj keď dezert sa v tom teplé roztopí.Dakujem

sisa_s
29. jún 2022

Darcekove balenie niecoho, co zje 🙂 peceny caj, med, chilli? https://www.thechillidoctor.sk/darcekove-balick...
Prip.v delikateso obchod nieco vybrat...aky predmet uci? Ak napr.fyziku, logicke veci ho bavia, sesternica davala kovovy hlavolam (v albi, knihkupectvach predavaju), ktoremu sa velmi tesil ucitel 🙂

panizima
29. jún 2022

@sulong kvety

drzaopica
29. jún 2022

@panizima urcite nie
Kavu, bonbony..cokoladu, knihu podla toho co uci

sulong
autor
29. jún 2022

@sisa_s učí slovenský jazyk

h2
29. jún 2022

Môj syn má tiež triedneho - chlapa. Celá trieda sme sa zložili na darčekový kôš. Ale ešte kúpim nejakú menšiu bonboniéru, nech syn nejde s prázdnymi rukami.

mandmsm
29. jún 2022

Učím na strednej škole a mňa najviac poteší keď mi žiaci jednoducho poďakujú. Ale keď chcete kľudne nejakú čokoládu, len to nepreháňajte drahými darčekami.

tykat
29. jún 2022

@sulong syn dnes dojde z vyletu tak si vyberie ...bud exclusive zmes orechov alebo mozartove gule 😃

eriksonka1234
29. jún 2022

@sulong sadu pier s jeho menom

blaazi
29. jún 2022

@sulong môj manžel je učiteľ, darčekom sa teší ako prejavu vďaky a ocenenia jeho práce. Keďže sa sladkému vyhýba, on by ocenil ako darček zmes orechov, sušené ovocie či nejaké domáce produkty ako sirup, džem, čajova zmes a pod, čo sa dá skonzumovať a nepadá na to prach :D čokolád dostáva veľa a v tomto teple sú vždy v roztavenom stave, keď ich donesie a konzumujeme ich skoro celý školský rok, keďže sladké moc nejeme 😂

sojorez
29. jún 2022

To len mna napadlo vino? 🤦🏼 Teda aspon ucitelovi klavira som kupovala a furt sa potesil, ze doteraz mu len cokolady nosili 😂

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
29. jún 2022

Moja dcéra má triedneho na ZŠ a dáva mu vždy veľkú čokoládu

miiichaelaaa
29. jún 2022

Poukážku do kníhkupectva.

janka1011
29. jún 2022

@panizima mužovi kvety??? Určite nie.

sparrows
29. jún 2022

@miiichaelaaa súhlasím. Ako slovenčinár to určite ocení

slovakboy
29. jún 2022

@janka1011 aj muž sa poteší kvetom. Teda mne by sa páčili keby som bol učiteľ. Nie je to nič zženštilého. Od chlapa by mi to bolo divne ale od detí je to milé. A vedel by som že sú za tymi kvetmi aj ich mamky.

sulong
autor
30. jún 2022

@blaazi veď to že som rozmýšľala že nie nejaké sprostosti ktoré nikdy nevyužije tak sme nakoniec urobili balíček dali sme tam kávu,zmes orechov a pečený čaj.

sulong
autor
30. jún 2022

Ďakujem všetkým za rady .Prajem Vám krásny deň

faustinocka
30. jún 2022

@sulong pivo🤷🏼‍♀️Chlap,vypije..koho by nie 😂

modraslamka
30. jún 2022

@drzaopica bonbony, coko isto nie, ved sa to roztopi...

sulong
autor
30. jún 2022

@faustinocka hej no to má nenapadlo