Stredná škola - grafický dizajn verzus veterina

alzettka
1. aug 2022

Ahojte, je trochu divné že túto tému riešim práve teraz cez letné prázdniny, ale chcela by som sa vás na to spýtať.
Moja dcéra o dva roky pôjde na strednú, takže sme sa už zamýšlali nad výberom školy. Najskôr nás napadla umelecká škola (grafický dizajn) a potom veterina (chov psov) má celkom dobré známky, takže myslím že by to zvládala. Neviem čo by bolo lepšie čo sa týka uplatnenia a pod.. takže by som rada keby ste sem napísali svoj
názor 😊

silvusa123
1. aug 2022

@alzettka moji dvaja spolužiaci išli na umeleckú do Hodruše jeden teraz fotí autá ,druhý síce maľuje ale nevenuje sa tomu .. najprv sa treba pozerať či ju to bude baviť ja keď som mala 15 rokov a išla na strednú nepozerala som sa na uplatnenie ale či má tá škola bude baviť ..možno po čase zistí že ju nebaví ani jedno a ani druhé

alzettka
autor
1. aug 2022

@silvusa123 Na uplatnenie pozerám ja, pretože mi celkom záleží na jej budúcnosti.. Keď sme sa o tom rozprávali povedala mi že sa sama nevie rozhodnúť, no ale áno svätá pravda určite za tie dva roky zistí čo ju bude a nebude baviť. Iba som sa nad tým zamýšľala 😄

silvusa123
1. aug 2022

@alzettka ja keby môžem ísť znovu na strednu tak si vyberám veterinu alebo zdravotnú sestru

vevapeto
1. aug 2022

@silvusa123 zdravotná je super, sama som vyštudovala aj strednú, následne vysokú, jedine čo ľutujem, že som hneď po škole neodišla do rakúska. Možno raz …

silvusa123
1. aug 2022

@vevapeto ja som bola na zdravotnej len som musela prestúpiť takže sa mi to štúdium natiahlo ale stále verím v to že si spravím externé štúdium na sestru

1lucinka123
1. aug 2022

@alzettka moja dcéra chodí na umeleckú presne grafický dizajn. Ak sa vyberie týmto smerom musí ju to fakt baviť. Veľa je tam o kreslení aj talentovky boli dosť náročné a prihlásených bolo strašne veľa detí. Druhá dcéra nevedela čo by ju bavilo a co chce robiť tak išla na gymnázium a ma 4roky na to aby sa rozhodla co chce v živote robiť.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz