Akú smotanu do kôprovej omáčky?

zuzik1701
15. máj 2018

Ahojte
Robím koprovu omáčku. Namiesto smotany na varenie som kúpila smotanu na šľahanie.
Môže ju použiť????
Ďakujem

0silvia0
15. máj 2018

@zuzik1701 jasné, môžeš rozriediť mliekom alebo vodou. Niekto používa na omáčky len mlieko.

jasminet
15. máj 2018

ja davam do koprovky kyslu smotanu

telusikk
15. máj 2018

Kľudne môžeš, veď prakticky to máš skoro to isté, chuťovo aj to isté nič tým nepokazíš 🙂 Problém by bol ak to bolo naopak :D

nikayla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smile31
15. máj 2018

ja na omáčky používam len a len smotanu na šľahanie ;)

zuzkanaty
15. máj 2018

jasné.. ja smotanu na varenie nedavam vobec bud mlieko alebo šlahačku,

radusiq
15. máj 2018

Jasne ze mozes, omacka bude akurat jemnejsia a chutnejsia ako zo smotany na varenie 😊

veronnica080
15. máj 2018

Nič sa nestane, keď použiješ aj smotanu na šľahanie. Dokonca by som povedala, že bude chutnejšia 🙂 😉

zenaajmama
15. máj 2018

Jasné, ja takú na varenie vôbec nekupujem.

viellik
15. máj 2018

Síce som kôprovú omáčku robila len raz v živote ale dávala som taktiež šľahačku a bola chutná. No jedla som ju iba ja, lebo môj muž ju moc nemusí

tinaa64
15. máj 2018

Slahackovu smotanu davam do vsetkeho co sa zahustuje..je ovela lepsia ako na varenie...napr.ked rpbim maso na smotane tak davam kyslu aj slahackovu..alebo sosovicu toez davat slahackovu...aj ked stroganov robim tak dam trosku slahackovej

lilyianka
15. máj 2018

Ja používam skoro všade šľahačkovú smotanu...na varenie ani nekupujem

mareri
4. sep 2019

tikež davam smotanu na varenie. Ale zvlaštne je, že aj ked ju robim presne tak ako moj brat ktory je profesionalny kuchar, tak chuti inak a pritom tam davame rovnake ingrediencie