Čo dávate do vianočnej kapustnice?

heltova9
21. dec 2020

Ahojte na Vianoce sme vzdy mavali kapustnicu cistu bez kapusty. Davam kapustnicu, cesnak, cibula, susene hriby, korenie, zemiaky. Robievate aj vy taku? Co este pridavate? Dakujem pekne 🙂

nelca84
21. dec 2020

@heltova9 my robime kapustnicu aj s kapustou

h2
21. dec 2020

@heltova9 Aj my s kapustou. A ešte s údeným mäsom a klobásou. Bez zemiakov.

denden77
21. dec 2020

s kapustou.. bez zemiakov, s maskom, klobaskou a kedze mam alergiu na hriby, mame v nej namiesto nich slivky.. uz sa tesiiiim 🤤🤤🤤

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladyvi
21. dec 2020

Ja davam lyzicu slivkovy lekvar, 2-3ks susene slivky. Robime bez zemiakov. Udene maso a klobasky.

karelova
21. dec 2020

Kapustnica bez kapusty? 😱 To je ako čokoládový koláč bez čokolády.....

trema
21. dec 2020

My davame kapustu, udene maso, klobasku, slivky a hríby a na tanier aj kyslú smotanu

nerya
21. dec 2020

Údené mäso, klobása, kapusta so šťavou, hríby, slivky, zemiaky, pretlak, a každý sám do taniera trochu sladkej smotany

zitaje
21. dec 2020

My dávame kapustu, dvojaké klobásy, sušené hríby, sušené slivky, bobkový list. Zemiaky nie.

vejapa76
21. dec 2020

Ja dávam len hríby, kapustnicu, trošku kapusty, šľahačku a k tomu domáci chlieb.

zdrsjsjiwwi
21. dec 2020

@heltova9 My robíme kapusta, zemiaky, klobása, udené mäso a nejak to ochutiť ešte treba. ❤😅

andreatytler
22. dec 2020

@heltova9 Nerozumiem tomu... nedavate kapustu ale davate kapustnicu... to co je to druhe? Myslis tym kyslu kapustu?
Ja davam udene morcacie stehno (lebo udene koleno nie je lahke kupit kde zijem), 3 cabajske klobasky, kyslu kapustu, cibulu, bobkovy list, korenie, namocene susene huby, zaprasku s mastou z vyprazenej slaniny a mliekom, vegetu a veeela cesnaku.

karelova
22. dec 2020

@andreatytler podľa mna tým myslí že dávajú len šťavu z kapusty - niekto uz aj to volá kapustnica. Kyslu kapustu dávame snáď všetci, čo píšeme o kapuste 😀

andreatytler
22. dec 2020

@karelova Aha... to ma nenapadlo... no srandovne to znie ked sa povie ze davam kapustnicu do kapustnice.
No napadlo ma ze niekto dava aj cerstvu kapustu aj kyslu kapustu do kaputnice. U nas sa robila taka kapustova polievka s cerstvej kapusty... nikdy som to nemala rada....

veni21
22. dec 2020

@heltova9 my varime taku bez kapusty. stava s kyslej kapusty, klobasa, hriby a mrvenica. mnam

andreatytler
22. dec 2020

@veni21 No veru som o tom este nepocula... kazdy den sa naucim nieco nove... preco sa vynechava ta kapusta?

miriam11
22. dec 2020

@heltova9 voda z kapusty, aj trošičku kapusty, zemiak, sušené hríby, klobásu, údené mäso, rybiu hlavu, koreniny, červenú papriku mletú.

mimer
22. dec 2020

My robime kysku. S kaprom 🙂

janeninka
22. dec 2020

@heltova9 kysla kapusta plus voda, cibula, hriby, korenie, bob.list a 10 susenych sliviek, potom zaprazka s cesnakom, zemiaky a este par sliviek na koniec

katpox
22. dec 2020

My mavame bez masa, hornacku kyslomliecnu zajedame s varenymi zemiakmi a je super

pallacinka
22. dec 2020

My davame bravcove maso, udene maso, madarsku klobasu, slivky, huby, smotanu a samozrejme kapustu. Ziadne korenie, cibulu ani cesnak. Ta klobaska a maso spravia zazraky 🙂

babababka
22. dec 2020

Kyslá kapusta,údené mäso,2 úd.klobásy,tlačenku,hodne cesnaku a sušené hríby-zmes.

simsalabim
22. dec 2020

@heltova9 moji starki davali este susene slivky a potom siroke rezance. A nejake maso sa v tom varilo (ale nepodavalo sa s nou). Ako dieta som ju zboznovala. Volali sme ju liptovska kapustnica, tiez uplne bez kapusty, len vlastne vyvar a kysla voda z kapusty a hriby, slivky, zemiak ( zvlastne chrumkavy v tejto polievke, to tou kyslou vodou) a rezance.

simsalabim
22. dec 2020

Tu som nasla nejaky recept, co sa mi na to podoba https://www.google.com/amp/s/www.alinka.sk/c/pr...

mogaa
22. dec 2020

ja robím už tretí rok tento recept - je vynikajúca
https://www.mimibazar.sk/recept/9821/silvestrov...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raszuz
22. dec 2020

Kapustu, slivky, klobasku, udene a klasicka cervena zaprazka

mogaa
22. dec 2020

@elizabet173 ono nikdy nemá rovnakú chuť lebo všetko záleží od surovín , ale vždy bola dobrá....ja to teda nikdy všetko nedávam predne podľa receptu, teda hlavne množstvo mäsa a údeného mäsa dávam koľko mám, detto dávam aj viac vody, nedávam slaninu , čiže trošku si to vždy poupravím podľa seba😉ale v podstate je tam všetko dobre - kapusta, mäso, údené mäso, klobáska, hríby, sušené slivky, koreniny....už som to robila aj všetko v jednom hrnci , že najskôr som udusila mäso, pridala kapustu a koreniny a následne všetko ostatné, takže postup bol iný a nenechala som ju odstáť do druhého dňa😉a bola dobrá aj vtedy😉

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mogaa
22. dec 2020

@elizabet173 aj tebe a tvojej rodinke😘