Čo ste pripravovali na oslavu prvých narodenín?

sipika
12. mar 2018

ahojte.. co ste pripravovali na oslavu prvych narodenin, kde boli aj dospeli aj deti? jednohubky, kolac..? deti maju od 1-3 rokov

alexa21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexa21
12. mar 2018

Dospeli mali parizsky salat,zeleninovy salat,oblozene misy a grim.maso.
Deti mali mufinky a ovocie som im dala do kosickov na mufinky.pekne to vyzeralo a drobci si pochutnali..a inac klasika-rozne tycinky a chrumky.tie sa daju kupit aj zeleninove ci pohankove a vzdy maju uspech

flavica
12. mar 2018

studene misy su fajn a ako bez torty by sa takato oslava nemala konat, takze si myslim, ze sladkeho viac netreba. skor potom nejaka ta ovocna misa a jednohubky by boli fajn

deti95060810
12. mar 2018

načo toľko papania, radšej menej ako viac....torta, chlebíky, tyčinky, zopár koláčikov. min. voda.

monane
12. mar 2018

u nás majú zakaždým úspech u veľkých aj malých zeleninové chipsy 🙂

iren88
12. mar 2018

batatové hranolky 🙂 s cesnakovým dipom to ide u nás na oslavách 🙂

sense
12. mar 2018

Nerobili sme ziadnu oslavu,tomu dietatu je to sumafuk, mali sme tortu ,spravili par fotiek do rodinneho albumu

tova
13. mar 2018

@alexa21 no hrozno pre deti okolo 1r. neni najvhodnejsie ovocie. Lahko im to zabehne, treba im ho aspon nakrajat. Torta pekna.

katriona1
13. mar 2018

@tova vetsina deti v roce ma plnou pusu zubu, proc by jim melo zabehnout? muj syn ji cely hrasek od 6,7 mesicu, i boruvky a nic mu nezabiha
@sipika u nas se dela dort, vetsinou delam mascarponovy s ovocem nebo i mrkvovy, no a ciste pro deti nejake tycinky/krupky vhodne k veku, uspech ma i nakrajena zelenina a nejaky lucinovy dip, muze byt jeste i nakrajene ovoce, pro dospele potom oblozene chlebicky, misy, syrova rolada nebo masova, vetsinou to delame tak, aby mohly ochutnat i ty mladsi deti

alexa21
13. mar 2018

@tova netvrdim ze sa nemoze stat,ale to asi s kazdou 2 potravinou.drobci papali iba v pritomnosti maminiek a ani jednemu nezabehlo

sipika
autor
14. mar 2018

dakujem velmi pekne vsetkzm, urcite si zoberiem priklad 🙂

svetlana261
24. mar 2018

Ja klasicky obložené chlebíčky, ruské vajcia, tortu upiekla svokra

babina_33
28. mar 2018

Myslim, ze to je uplne dostacujuce @svetlana261 🙂
My sme boli kamoskinej malej vinsovat na prve narodeninky a mala klasicky tortu, nejaky kolacik a chlebiky a nejake slane drobnosti. Podla mna to netreba prehanat 😉