Kde mali vaše deti oslavu prvých narodenín?

maruska1001
31. máj 2020

Ahojte, zisťujem kde mali vaše deti oslavu PRVÝCH narodenín. Ak máte čas, napíšte mi do komentára či to bolo doma alebo niekde v reštike prípadne niekde inde. Ďakujem 🙂

laila22
31. máj 2020

@maruska1001 doma v obývačke.

oli18
31. máj 2020

4x doma v obývačke.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
31. máj 2020

Doma a u babiek a tak to bolo aj nasledujúcich 8 rokov

janba
31. máj 2020

Doma.. Nerobila som žiadne haló, bola torta, chlebíky a kúpené slané.. malému to bolo u prdele, tešil sa z darčekov, ale ešte viac z balónov 😃

mirien22
31. máj 2020

My sme urobili doma, prišli stari rodičia, dve tety a krstni, spravili sme si grilovačku, hodili balóny, upiekla som tortu a bolo 😀 1-rocne dieťa ani netuší, čo sú to narodeniny

mirage
31. máj 2020

@taskataska da sa to aj bez nadavok

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meaningful
31. máj 2020

tak ja mam velku rodinu, my sme boli v nasej oblubenej restike,pizzerii a bolo to super, teda vzdy je. deti sa vyblaznili , mali dost velky priestor. je pravda ze starsi je oktobrovy a mladsi augustovy, tak v auguste robime oslavy na zahrade, pri grile a kotlikovom gulasiku a spekackach, Hlavne je ze sa vieme vsetci stretnut a oslavit. vobec to neni o nejakom ukazovani ... ide o priestor a ak mas ako ja velku rodinu, babky prababky krstnych a ujov a tety najblizsich, tak treba to spravit tak, aby ste sa citili dobre.

hettinka
31. máj 2020

@maruska1001 prvé dieťa doma - asi 15 ľudí. Druhé dieťa doma, my styria + 4 hostia.

vilma7
31. máj 2020

Doma a aj tak to bude i naďalej.

kakakina
31. máj 2020

Doma až do 10 rokov.11 narodeniny v cukrárni 🥳

stankaz33
31. máj 2020

Dcera je marcová tak doma, syn je augustový tak sme robili guláš na záhradke ☺️

jaass
31. máj 2020

@maruska1001 záleží od povahy (doma,restauracia....) a či máš peniaze 🙂

meaningful
31. máj 2020

Poradim ti este trik ako ist do restiky a neminut majland, my si robievame pizza party, objednam 5-6 pizz a citronady a pivka a detske party netrvaju dlho cca 2-3 hodky, tak kym je rste torta a tak, tak neni to velka polozka, ja to doma v byte nemam au tak rada, deti demoluju vsetko co im pod ruku pride hihi, ale to je tiez na tom ci chcete s inymi detickami oslavovat ... PS: tortu ribim sama

deti95060810
31. máj 2020

vždy len doma...

ckatka
31. máj 2020

Narodeniny ma v decembri pred Vianocami takže doma. A potom cez sviatky mu blahoželali aj babky keď sme ku nim prišli. Na narodeniny (prvé) to ešte veľmi nevníma...dostal svoju knižku s fotkami a bol rád dodnes si ju rád listuje. A tortu so sviečkou pre fotku. Srdieckove narodeniny ma v auguste, keď ma narodky segra aj švagor tak robíme spoločnú guláš party u nich.

lucinka1988
31. máj 2020

@maruska1001 robili sme gril párty na záhrade, aj prvé aj druhé narodeniny. Je aprílový, takze sa dalo, povešali sme balóny, hneď si mihol vyskúšať všetky darčeky ako tatrovka, pieskovisko, bager atd. Keby sme takú možnosť nemali, urobím to doma alebo na nejakej opekačke v prírode. Ak nechceš robiť oslavu doma, je veľa možnosti aj v detských kutikoch, záleží, kto sú hostia, či aj malé deti alebo len rodina bez deti, tiež závisí v akom ročnom obdobi sa organizuje oslava atd. Tiež si ale myslím, že malým deťom je úplne jedno, kde sa oslava koná, zaujímajú ich darčeky a ľudia, čo sú tam.

kate_cs
31. máj 2020

@maruska1001 doma, len okruh najbližšej rodiny. Budeme to tak robiť aj v budúcnosti. Len jedna oslava a najbližšia rodina.

daganov
31. máj 2020

@maruska1001 vždy len doma a najbližšia rodina, mám alergiu na narodeninové party s kamarátmi zo škôlky a zo školy, najmä preto, lebo to majú spolužiaci a je to "in".

leuchtturm
31. máj 2020

prve roky Doma v obyvacke, ked boli decka starsie, presunuli sme oslavy na ihrisko...deckam sa to tam velmi pacilo.

h2
31. máj 2020

@maruska1001 Syn má 8 rokov, doteraz vždy mal oslavu doma. Je augustový, takže vlastne na terase, na záhrade. Ani by mi nenapadlo robiť mu oslavu inde. Ale ak by sme bývali v byte a narodeniny by mal v zime, asi by som ináč uvažovala.

katulienkax
1. jún 2020

ked mala rok tak sme spojili krst s oslavou prveho roku ale uprimne dcera ani nevedela ze ma narodky, boli sme v restike, nechcela jest potom nam utiekla muz ju stale nahanal a ja som si povedala ze naco to bolo dobre. Ale restika bola hlavne kvoli rodine co prisla na krst a ja som odmietla varit pre 15 obed. A potom odkvecla od unavy a zaspala.