Jedálniček pre 7 mesačné dieťa

lucenka911
21. apr 2013

Ahojte baby chcela by som sa Vás opýtať čo približne môže papať 7.mesačne dieťa,(je nekojeny od mala) lebo ja som mu dávala už skoro všetko ale minule som pocula výživu nie,pribináčik nie, maso nie veľa, pritom naša lekárka povedala aspon 5x do týždna to fakt majú deti jest len zeleninu?Dik za odpovede

cicamica1980
21. apr 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
katieg85
21. apr 2013

@lucenka911 moj ma 9 mesiacou a papa stale zemiak z mrkvou,alebo zo spenatom,brokolicou a karfiol.2=3 krat do tyzdna ma kuracie maso,abo zeleninovu polievockua zltko do toho.vyzivy nekupujem len mu mixujem ovocie vetcinou jabko a hrusky sem tam banan.sladke ma sem tam ale malo piskotku do rucky alebo kukuricne chrumky bez soli,radcej ovocie.aj rohlik do rucky mu davam.a uz vobec ne niejake jogurty abo pribinacky ,abo dajake sladkosti,ci susene krupice,sama chemia takze dietatu najlepsie zdravsie davat

liz_lemon
21. apr 2013

@katieg85 v piskotach su cele vajcia a vela cukru, a tie by take male deti nemali jest, jogurt kludne moze, ale smotanovy iba biely