Jedlá, z ktorých sa najviac priberá

nika12323
2. okt 2023

Ahojte strašne som schudla , viete mi poradiť nejaké kalorické bomby / jedla z ktorých sa najviac priberá ? Potrebujem
Aspoň 4 kg pribrať , už ma nebaví všade počúvať ako som strašne schudla 🙄

kvetinka75
2. okt 2023

jéj závidím ti. Určite zapekané - cestoviny, zemiaky Plnené rezne, sladké, dezerty, kávy so šlahačkou po obede. To na toto sa treba pýtať?🙂. Môžem ti zostaviť jedálny lístok ak chceš. 😉Mäso s prílohami. pizza, hamburge.

lucka_ke
2. okt 2023

sladké raňajky, ja som tak pribrala keď som po ťažkom období mala 53 kg

negymama
2. okt 2023

kazda kombinacia skrobu a tuku.. kremese, fasirky, knedle s masom, slanina. Je toho vela, len aby si potom nemala problem s cholesterolom a pecenou. Jedz aj zeleninu a ovocie. Dobre na priberanie su aj tucne syry, Potom orechy vlaske, pekanove...tie maju velmi vysoku kaloricku hodnotu na 100 gramov.
ja ked som nervozna mam stres v robote pri uzavierkach, len do seba hadzem orechy, zalievam kavou s mliekom a cukrom a hned je aj 2 kg za tyzden hore.

negymama
2. okt 2023

na pribratie je dobry aj vit. B, je aj v drozdi, daj si drozdovu pomazanku, alebo skvarkovu ak to mas rada. Mala som taku vyziabnutu spoluziacku, chodila do sanatoria pribrat.

hortenziaj
2. okt 2023

Ja by som si počítala kalórie, a skôr zdravo jedla, ale kalorick jsie. Darmo si dáš rezne so šalátom s majonézou, sklade škrobovej bomby, chipsy a inw ked to je nič moc. Ale stavila by som na orechy, orechové masla, syry, mäso, vajcia,horku čokoládu

ciernysokol
2. okt 2023

@nika12323 vsetko si riadne prelej olivovym olejom.tiez orechov vela.a bude aj zdrave,aj priberies.

ivanakaka
2. okt 2023

@nika12323 arasidove maslo

nika12323
autor
2. okt 2023

@lucka_ke co napríkad ? 😃

kvetinka75
2. okt 2023

@nika12323 croasanty, palacinky plnené, kysnuté koláče, sladká káva s mliekom. Jáj na tomto by som bola celý rok keby som to hneď nemala na bruchu

nika12323
autor
2. okt 2023

@ivanakaka koľko ho treba denne cca zpapat?

lucka_ke
2. okt 2023

koláčiky plnené na rôzne spôsoby, cereálie, je toho veľa sladkého čo si môžeš dať ráno

elmivelmi
2. okt 2023

@nika12323 Pytas sa alo male decko,ved jedz stale od rana do vecera,proste nejedz len 3jedla denne,daj si ich aj 10.Rano chleby dva s maslom sunkou,na to keksik.Olovrant zasa cokoladka obed hranolky majoneza vyprazany syr olovrant kolac aj dva a veceru zaoekane cestoviny napriklad a daj si aj 2 veceru.

elmivelmi
2. okt 2023

Pomedzi zo teleninu a ovocie aby si mala aj vitaminy.

kristiii
2. okt 2023

@nika12323 daj si každý deň mekáč a pi len sladké blbosti. Overené, robila som v ňom asi mesiac a musela som meniť veľkosť uniformy 😂

ivanakaka
2. okt 2023

@nika12323 tak to nevim zase neprehsnaj cholesterol atd

ivanakaka
2. okt 2023

@kristiii no kukala som dokument a tipek po 30 dni v mc donalds mal vazne zdravit problemy

domkakvet
3. okt 2023

@nika12323 rozne omacky a knedle.

laurita285
3. okt 2023

To nie je o jedle ale o kalóriach všeobecne 😀 Ja by som vedela zožreť aj 6000kalorií a vôbec by v tom nebolo nič vyprážané a mastné 😀

kvetinka75
3. okt 2023

@laurita285 ale veď jedlo má kalorie a je jasné, že keď si niekto dá zeleninový šalát a k tomu grilovanú rybu, tak veľa kalorii to nemá. A ak si dá napr. zapekané cestoviny s kopou syra a za tým kávu s cukrom, šlahačkou alebo zákusok, tak že to má oveľa oveľa viac kalorii a tým skôr z toho priberie.

nika12323
autor
3. okt 2023

@laurita285 daj mi prosím ta recept na tie kalórie surne ich potrebujem do seba dostať 😃😃😃

seblicek
3. okt 2023

Stačí hamburger, pizza, kadejaké sladké pečivo, sladké kávy a už to ide 😉

basska_b
3. okt 2023

Jedz okolo 22.00 rezne a kolace a potom po 30-60 minutach si lahni spat. To sa ti vsetko.ulozi...

eliska13
3. okt 2023

@nika12323 to budeš teraz do seba pchať samé nezdravé sacharidy, múku, koláče?Normálne jesť chlieb, šunku, mäso, tvaroh, ovocie pravidelne každé 3 hodiny

laurita285
3. okt 2023

@nika12323 ja by som ti odporučila skôr zjesť denne napríklad balíček vlašských orechov, to máš cca 1500 kalórií a ešte aj zdravých 😀 pomazánky by som jedla typu avokádové, na večeru občas cereálie zaliate mandľovým mliekom, občas by som si dopriala doboštičku kde je veľký podiel arašidov a tak... zješ neskutočné množstvo kalórií a nebudeš jednou nohou v hrobe 😀

laurita285
3. okt 2023

alebo aj pomazánku z čedaru, to ti tiež hodí na 200gramovú pomazánku, čo nie je vôbec problém zjesť nejakých 1000kalórií ak to zhltneš aj s nejakým dipom :D granolu by som mala ako prílohu tiež na dennom poriadku keby som potrebovala pribrať :D prípadne arašidovú pomazánku :D

nika12323
autor
3. okt 2023

@laurita285 super idem nakúpiť vlašské orechy 🤣🤣 a čo je to prosím ta ta granola?😃

mk1111111111
3. okt 2023

Teda, to su rady/ okrem vynimiek. Len tie blbiny nezdrave nejedz, nebudes chuda, ale zasa budes chora. Chod lekarovi, ak si rychlo vela schudla, ako v uvode pises, nech sa radsej najde pricina.

stanulienkat
3. okt 2023

A si si ista, ze si strasne chuda?? Alebo ti to len povedala obezna teta?

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liusa82
3. okt 2023

ja tieto kalorické bomby čo tu ženy spomínajú jem často a stále dookola a váhu si držim.Takže ak máš rýchly metabolizmus moc ti to nepomôže.Ale jedného času som pribrala z nočného prejedania sa.Ale to som jedla tak v noci o 23 alebo aj polnoci ale zase nevýhoda, bolo mi zle od žalúdka každú noc..čo som ja pojedla sody bikarbony sa nedá ani spočítať