Kto pečie vianočné koláčiky?

vanga223
1. nov 2013

Dievcata ma niekto kontakt na pecenie vianocnych kolacikov?Myslim na take domace, nie margarin a pod. Dakujem

zita19
1. nov 2013

A co tak napiect sama? Vona pecenych kolacikov patri k Vianociam. Aj tych spalenych vanilkovych rozkov... 😝 A ked deti zacali pomahat, to bolo cesto aj na strope!!! Ale stravili sme spolu cas, na ktory mozme spominat... Joj ako mi to teraz chyba!!! ☹ Ale som rada, ze som tuto prilezitost neprepasla... 🙂 🙂

lbkl
1. nov 2013

ake kolaciky mas konkretne na mysli??? ja Ti napeciem 🙂

laila22
1. nov 2013

ja myslím, ze do kazdeho kolacika sa dava margarín - smetol, alebo maslo..myslím do cesta... inak odporucam, cukrarsku vyrobnu KAJAL pecu slane, sledke - suche a super torty a zakusky.
@zita19 ja mam uz nakupene ozdobky na vianocne pecivo a tesim sa na pecenie s malou a vonu vanilky..🙂

svano
1. nov 2013

Nie je to ešte priskoro? Ja začínam s pečením až po Mikulášovi, inak by sa Vianoc nedožili,všetko by pojedli moje vošky.

zuzanakosmelova
2. nov 2013

aj ja ti napeciem 🙂, suche posielam po celej SK, 6€ za kg, rozne druhy 🙂 🙂

gabulka15
10. nov 2013

ahojky , aj ja peciem vianocne kolaciky - trnava

carmen33
14. nov 2013

Ahoj. Predám vianočné domáce koláče od maminy, suche za 0,10 eur za kus, rezy za 0,15 eur za kus. Senec

cawes
14. nov 2013

baby aj ja zhanam niekoho kto by mi napiekol, okolie skalica

sono2
14. nov 2013

Ano ja pečiem. Mam to hobby. Začínam už koncom novembra aj dvadsať druhov. Až som už myslela, že nafotim a niečo si zarobím lebo materiál teda stojí. Ale nieje to možné pretože niesom na slovensku ale isto sa po niekom dopátraš čo robí najlepšie keď ti niekto odporuči. Lebo kto to robí len pre prachy robí ich lacno a tým pádom pekné len na oko. Ja si teda zasadne koláče nikde nedávam. Je to totiž už všade umelína a ja mám rada kvalitu!

zuzaana19
25. nov 2013

Dobry den.
My pecieme Vianocne kolace po celo. slovensku.Zakaznici su snami spokojny.Ak matde zaujem napiste

sendy182
25. nov 2013

to fakt?....mňa to ani nenapadlo žeby mi niekto napiekol koláčiky........to je ale výborný nápad....... 🙂 🙂 🙂 🙂 no porozmýšľam.......a dôjdu nepopučené?

nelka2121
24. nov 2015

Dobrý deň 🙂 pečiem vianočné suché pečivo, osobný odber Bratislava, ak by mal niekto záujem 🙂 fotky viem zaslať mailom.

ellie8
24. nov 2015

Dobrý deň 🙂 ,
pečiem LINECKÉ KOLÁČIKY, VANILKOVÉ ROŽKY a KOKOSOVÉ GUĽKY. Cena je 6 € za kg, osobný odber Žilina a Bratislava.
Kontaktujte ma prosím emailom na simenicka@azet.sk
Odpoviem ihneď.
Ďakujem. Želám pekný večer! 😉

slniecjo
14. okt 2016

Dobry den peciem suche pecivo na vianoce linecke kolaciky,vanilkove rozky a gulky kokosove bez alkoholu ak mate zaujem napiste objednavky beriem do polovice novembra pekny den

bubo212
14. okt 2016

Dobrý deň, som z BA -vajnory-peciem vianočné mixy -asi 30druhov kolacov,plnky iba maslové, margariny nepoužívam. Dovoz Ba a okolie možný 😉 pečiem kedykoľvek, foto pošlem do mailu.

leatn74
19. nov 2016

Ahojte kočky.Hľadám šikovnú pekárku,ktorá by mi vedela napiecť k vianociam bežné vianočné pečivo ako sú vanilkové rožky,linecké,medvedie..atď.Ale bezlepkové a bezlaktózové.Mám alergiu i na med a nemôžem ani hnedú čokoládu,iba bielu ☹ .Ak by sa niekto našiel,kto má skúsenosti a bol by mi ochotný upiecť,dajte mi vedieť prosím.Okolie Trenčín.Veľká vďaka.

elka123456
20. dec 2016

@bubo212 Dobrý deň.
Každý rok bratislavské koláče pečie moja mamina. Žiaľ, teraz pred Vianocami, ochoreli obaja moji rodičia a ja žiaľ nestíham všetko zvládať.Chcem Vás poprosiť, uvedomujem si, že je už veľmi neskoro,či by ste nám nenapiekli po1x mak. a orech.bratisl. koláči a ešte z polovičnej dávky jeden makový a orechový. Dakujem

nelinka2009
7. nov 2017

Ahojte kto BA Petrzalka pecie na Vianoce a da sa este objednatM??? Prosim prosim pri chorej mame a dvoch detoch nestiham... teda nieco popeciem aj sama, ale predsa...

wowi
7. nov 2017

Ahojte! Vedela by niekdo poradiť v akej cene sú v okolí BA domace suché pečivá? Vo frme budeme mať vianočne trhy. Minulý rok koleginka dala 8-10kuskov mix, takže kakaove čajove, medové, !inecke z 2,50€ ale to my zdá veľa max 150- 200g, kilo za 12,50. Berem že sa z ceny prispijeme aj na charitaívu ale aj tak

karolina1416
29. nov 2017

@lbkl ahoj. Prosím ta, este pecies na vianoce vianočné pečivo na predaj?

wowi
29. nov 2017

Teraz som piekla iba na vianocne trhy co bude piatok. Ale keď niekto potrebuje tak by som rada upiekla. Aké by si potrebovala?

lbkl
29. nov 2017

ahoj aj ja upeciem ked chces , aj donesiem do NR.

misinka0611
29. nov 2017

@wowi Ja som videla v Senci 15€ / kg. 😓

wowi
1. dec 2017

@misinka0611 ahoj! Ďakujem ti! Dneska boli trhy tak som davala, ake by som mohla dať iba za 1€\10dkg. Alevis to na nadaciu. Takže už nad tým nerozmyšlám

timssa
21. dec 2017

moja žena

greeny
15. nov 2021

Kamarátka pečie výborne koláčiky, mix 15 eur /kg. Je z Nitry rozvaza aj do BA tesne pred Vianocami. Info správa