Pohostenie na oslavu do 20 eur

6. nov 2022

Poradite mi prosim nejake pohostenie na oslavu tak cca do 20e😇..viac rozpocet nepusti🫣

stellarstar
6. nov 2022

20 e pre všetkých alebo 20 e na osobu?

viestta
6. nov 2022

Pre koľko osôb z 20€? Ci 20€ na osobu?

marca12
6. nov 2022

Chlebicky,jednohubky alebo len slane pochutiny upiect a nejaky jednoduchy kolac

loginexistuje
6. nov 2022

pomazanky urob dve tri (sunkovu vajickovu a brindzovu a nakrajaj rohliky a take jednohubky chrumky a bublaninu

struhanka
6. nov 2022

Ak je to celkovo spolu 20 E na posedenie: citronáda do džbánu s vodou z vodovodu, slimáky z lístkového cesta (napr. syr+kečup+šunka, bazalka, oregano, čierne korenie), bublanina s ovocím.

autor
6. nov 2022

@viestta
@stellarstar celková oslava,nie na osobu..pre cca 12ludi

veronikaszabova
6. nov 2022

Fuuuu, 12 ludi a 20€?

viestta
6. nov 2022

Jednohubky s rôznymi pomazánka i a kuknúť co je zo špajze a chladničky by sa dalo použiť na ozdobu

maca1984
6. nov 2022

pre 12 ľudí za 20 eur ? jedine tak kúzlom.

stellarstar
6. nov 2022

Tak radšej tú oslavu nechaj, lebo 20 e na 12 osôb zabudni

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macekovam
6. nov 2022

Syrokrem.. Cesnak.. Maslo... Vyslahas natrie na rožky.. Kolieska... A potom ešte môžeš 1 tvahoh+ maslo+ mrkva strúhanka + cibuľa a tiež tak poňatie rás.. A máš... Kúpiš nejaké susienky alebo perník upeč a mas
A ten perník môžeš upiecť aj tak ze Le. Natrie lekvárom a posypes kokosom.. Bez čokolády.. A tie rožky môžeš použiť aj staršie ze urobíš hrianky.. Kolieska upečie v rúre a poňatie rás po vychladnutí pomatankou..

jaskolka
6. nov 2022

20 eur na 12 ľudí? Kúp rožky, nakrajaj, na tri maslom, kúsok syra a šunky, dáke keksy, čipsy, mineralky alebo vody z Lidlu. To by ti mohlo vyjsť.
Alebo nejaké tie polotovary, čo dáš upiecť, slimáky, fornetti, závin
Je to veľmi málo, skutočne by som asi celú oslavu zrušila, lebo môže sa stať, že po pol hodine už nebude na stole vôbec nič a akurát hanba bude

loginexistuje
6. nov 2022

a to je ako oslava coho ? radsej by som ju nerobila

autor
6. nov 2022

@jaskolka
@loginexistuje nie kazdy ma bohvie kolko na oslavu v dnesnej dobe ..torta bude,a skor som chcela rozumne rady ako slusne pohostit a nie citat,ze mam oslavu zrusit😢

kornelies
6. nov 2022

2 kg bravcovej panenky (v akcii za cca 6,50/kg-13E a je to najlepsie maso z bravcoveho ), 3kg pecenych zemialov (1,50E), 2 pohare zavaranych uhoriek(2E), zvysok 2,50E by malo vystacit na domacu babovku a citronadu. Ratam s tym, ze cukor a muku mas doma.
Alkohol, ktory sa dostava ako dar, by sa nemal otvarat, no ak nic nemas, aj ten otvoris.
Absolutna hlupost robit obloze misy na studeno, vzdy su drahsie. Z klasickeho vareneho jedla sa vsetci najedia.

mimka1402
6. nov 2022

Asi sa jedná o niekoho mladšieho a podľa mňa sa to dá, len musíš veľmi improvizovať, keď som mladšia robila oslavu tak som každého poprosila nech si prinesie čo má rád / vedeli, že toľko ľudí proste nemám šancu obslúžiť / a aj alkohol kto chcel, namiesto nejakého darčeka pre mňa.
A spravila som chlebíčky s natierkami, z lístkového cesta slimáky pizzove a koláč jablkový lebo sme ich mali kopu na záhrade. Vodu som dala s citrónom a ľadom a par sladkých fliaš a džúsy. A alkohol som mala skrz toho, že som nepila a vždy mi ostávali fľaše ako dary.🙂
Takže určite to tesne vieš dať do 20€ s tým, že sa nejako vieš dohodnúť ak ste nejaká partia mladých. 🙂
Ale vyššie tu dali super tipy na pohostenie s tými natierkami. Sleduj letáky a naozaj urobiť jedlo podľa toho čo je v zľave atď.

autor
6. nov 2022

@elizabet173 nemam nic take,naco taky komentar?

autor
6. nov 2022

@macekovam
@mimka1402
@kornelies krasne dakujem za rady❣️

autor
6. nov 2022

@viestta dakujem,poinprovizujeme😇

jesenzima
6. nov 2022

Čipsy, tyčinky, chrumky, olivy, krekry, pukance...
Rohlikove jednohubky, slané, sladké z lístkového cesta, na pitie asi ľadový čaj do dzbanu ...

zuzubb007
6. nov 2022

Chlebicky sprav a jednoduchy kolac (bublanina, muffiny, pernikovy kolac to mas za plech 5 eur) a zmestis sa v pripade nutnosti, voda s citronom a jeden dzus da sa

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
6. nov 2022

Kup listkove cesta a "vsetko slane" na x posobou. Palicky,slimaciky, posypat korenim, trochou syru.
K tomu čerstvy čaj, kavička.

A ak vies piect, sprav tu bublaninu, zavaraninu bude mat tvoja mamka, starsi ludia bezne zavaraju.

zmrzlinka2021
6. nov 2022

@elizabet173
Ked spominas napoje - coraz castejsie sa stretaam s tym, ze ludia povedia vyslovne - obycajnu cistu vodu. A na stol das aj vineu, kofolu...

cicuca
6. nov 2022

Bude to chcieť nejakú tú improvizáciu, ale dá sa to. Torta alebo jednoduchý cheesecake máš okolo 5-7€ za suroviny a rozkrájaš ho aj na 16ks, ak máš tortovú formu aspoň 24cm. Alebo ak sa ti chce, môžeš sa vyhrať aj so štrúdlov alebo nejaký koláč na celý plech a potom už len nejakú nátierku na chlebíčky, niečo na chrumkanie, jednohubky. Ak sa s tým vyhras, môže to byť v rámci rozpočtu a aj to dobre vyzerať. Ale ak chcete robiť aj obed, to už bude trošku náročnejšie, ale tiez by sa dalo čo to vymyslieť. Určite sa dá, ak si to správne premysliš. A už len také menšie drobnosti, že nakúpiť choď okolo 18 a vychytas aj zľavy, poprípade preliatuj letáky a nákup a oslavu prispôsobiakciám.

jaskolka
6. nov 2022

Ale to nikto nemysli v zlom. Raz som zažila takú oslavu, kde bol na stole jeden tanier s chlebíkmi, miska chrumiek, a citronada. Po hodine už bolo všetko prázdne, hostiteľka v rozpakoch, pretože už nebolo čo dať na stôl.
Nepíšeš, o akú oslavu ide, či niečo prinesú aj hostia, lebo 12 ľudí je skutočne dosť. Neurazaj sa, ale slušne pohostit je fakt netrpnut, že o pol hodiny nebudeš mať čo ponúknuť.
Áno, také veci ako závin, jednohubky, tyčinky je v pohode, ale to je tak na chvíľku. Keď plánuješ dlhšiu oslavu, tam ta rozpočet reálne nepusti.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
benit
6. nov 2022

V akcii bravcove kare sa da kupit celkom lacno. Urobit z neho trhane maso, chlebik k nemu, uhorky...
Alebo upiect zemiaky.
Alebo upiect cesnakive trojuholniky, pizove slimaky...jednohubky s pomazankou

autor
6. nov 2022

@jaskolka oni pridu na 2hodiny a je to detska oslava narodenin a z tych 12tych je 3deti