Segedínsky guláš

15. mar 2021

Baby robim 1 krat segedinsky, uz mam maso na cibuli hotive, pridala aom kysku kapustu. Mam pridat kym sa vari kapusta cervenu papriku alebo az neskor? Aby nezhorkla.poradte pls

ivver
15. mar 2021

Ja by som dala buď do smotany, alebo až keď bude smotana v hrnci 😊

tyrkysova_kobyla
15. mar 2021

Pridavam uz do masa, ked ho orestujem a podlejem a nezhorklo mi. Zhorkne iba ak by si papriku robila na ohni

autor
15. mar 2021

@tyrkysova_kobyla ja som papriku zabudla dat do masa a uz varim maso s kapustou, zatial som nepridala papriku a nechcem aby sa mi nepodaril segedin. Mam teda papriku pridat teraz alebo az na konci?

nafka0483
15. mar 2021

Paprika sa rozpusti v tuku, takze ked mam na tuku opecenu cibulu a maso, vtedy pridam, premiesam a tak podlejem. Potom ma stava peknu cervenu farbu. Ked das do smotany, tak sa nerozpusti pekne, ostanu len take male cervene bodky.

tyrkysova_kobyla
15. mar 2021

Daj ju teraz, je to jedno, nemas to ako pokazit kvoli paprike

katkamatka7
15. mar 2021

Rozhabarkuj papriku v smotane

sisabe
15. mar 2021

Kľudne hneď daj

syslik81
15. mar 2021

maso na cibulke sol bokovy list paprika rasca cesnak podusim hodim kapustu a ked je maka zahustim smotanou so zatrepkou ..

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h_petra
15. mar 2021

Na tuku orestujem brav.pliecko na kocky nakrájané, žiadna cibuľa. Ked je orestovane, zaprášim paprikou,premiesam, pridam kapustu, premiesam, podlejem vodou. Ked je maso makke, pridam slahacku, v ktorej som rozmiesala hladku muku, zahustim gulas, 15 minut prevarim, ochutim cukrom a solou a hotovo.

simca06022011
15. mar 2021

Ja davam hned do masa, a napr. my smotanu davame az na tanieri :D inak mozes rozmiesat v smotane a tak pridat uz do hotoveho. Ale kedze so smotanou sa to nejak extra nevari uz, tak to mi pride zbytocne (teda ja osobne uz veci so smotanou nevarim dlho, doslova iba pockam kym to zovrie a dost), cize ja by som to dala hned

simca06022011
15. mar 2021

Inak paprika zhorkne (no mne sa to za xy rokov nikdy nestalo), ked sa pripali na oleji. Ona len tak napr. ked ju das do masa, na cibulu a potom zalejes, urcite nezhorkne. A ked sa o to bojis, nemusis ju predsa dat vobec.

autor
15. mar 2021

Baby dakujem vam vsetkym, vyzera, ze sa podaril. Idem najprv cvicit a potom okostujem 🙃

elizabet173
15. mar 2021

@cocolino234 to je asi centrálny jedálny lístok pre celé Slovensko, aj my ho máme, syn včera robil, dnes ho dorazíme 😀