Začíname piecť

katuska1144
23. feb 2013

Ahojte baby,o 2 mesiace sa idem vydavat a varit viem celkom dobre..ale vobec ma nebavi piect,teda doteraz ma to nebavilo...a chcela by som sa k tomu nejak donutit .na nejakych lahkych kolacikoch zo zaciatku ...a hadam sa to potom casom naucim 🙂) tak ak ste v takej situacii ako ja,alebo mi poradite,ako ste zacinali vy , budem vam velmi vdacna 🙂)))

cerez
23. feb 2013

Veľa dobrých a ľahkých receptov na koláče sú na nete spolu s videom. Trápiť sa nemusíš, aj dobrá gazdinka má svoje kde tu nepodarky. Nejde to na výstavu a mlsné jazyky to tak či tak zjedia. Ja som pred týždňom robila koláč Eskimo, je veľmi jednoduchý a nájdeš ho na nete.
@katuska1144

katuska1144
autor
23. feb 2013

dakujem ti velmi pekne,pozriem si teda 🙂

josenka
23. feb 2013

@katuska1144 Ja som začínala bábovkou, potom pokračovala kadejakými hrnčekovými koláčmi, super je perník - recept nájdeš priamo na prášku do perníka + navrch džem a čokoládu a môžeš aj návštevu pohostiť. Kysnuté som sa naučila až keď som sa vydala - od švagrinej, vrele odporúčam pekáreň na chleba, teraz už kysnuté nemiesim ručne, miesi pekáreň, ja vyberiem cesto, upečiem, čo chcem, a zožnem slávu 😎 .

alena0305
23. feb 2013

@katuska1144 Vanilková bábovka - hrnček hladkej múky, hrnček polohrubej múky, hrnček cukru - ja nedávam celý, prášok do pečiva, vanikový cukor, 1dl. oleja, 3 vajcia a 250ml smotana na šľahanie 33%. Piecť na 170tke asi hodinu.

katuska1144
autor
24. feb 2013

@alena0305 jeeej dakujem to urcite vyskusam

katuska1144
autor
24. feb 2013

dakujem vam baby,idem skusat 🙂

renaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz